Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çapa Catering
Çapa Catering

Düzce / Gümüşova

Coşkun Yemek
Coşkun Yemek

Düzce / Gümüşova

GOLDEN Yemek & Catering
GOLDEN Yemek & Catering

Düzce / Akçakoca

Acaroğlu Yemek
Acaroğlu Yemek

Düzce / Düzce

Yamaçlar Gıda
Yamaçlar Gıda

Düzce / Düzce

0380 523 04 11 - 0532 292 64 28

0380 523 04 12

Aziziye mahallesi 1069. sokak no: 19 Yeni Sanayi Sitesi Merkez Düzce TÜRKİYE

Alanımızda uzmanlaşmış personelimiz ile tecrübemizi harmanlayarak sektörün önde gelen firmalarından Erdem yemeği meydana getirdik. Bu tecrübemizi şimdide Düzcede sizlerin beğenisine sunmak üzere çağın gerektirdiği tüm teknik ve teknolojiyi yakından takip edip,üretim projesine adepte ederek,sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapmayı kaliteden ve özellikle iş disiplininden taviz vermemeyi amaç ediniyoruz.


Siz değerli firmalara en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Erdem yemek Türkiye genelinde ; Ankara üniversitesi çankırı meslek yüksek okulu, Ankara üniversitesi sağlık meslek yüksek okulu,Ankara üniversitesi kastamonu yüksek okulu,Abant izzetbaysal üniversitesi akçakoca kampüsü, Doktor sami ulus çocuk hastanesi,Karaelmas üniversitesi alaplı meslek yüksek okulu,Karaelmas üniversitesi ereğli egitim fakültesi,Karaelmas üniversitesi incirharmanı fakültesi,Karaelmas üniversitesi devrek fakültesi, Karaelmas üniversitesi çaycuma fakültesi,Gama a.ş.,Gement a.ş.,Sosyal hizmetler devrek huzur evi,Sosyal hizmetler Yücel huzur evi Karabük, Sosyal hizmetler Zonguldak çocuk esirgeme,18 mart üniversitesi Çanakkale, Abant izzetbaysal kız yetiştirme yurdu,Abant izzetbaysal huzur evi v.b. kurum ve kuruluşlara hizmet etmiş ve etmeye devam etmektedir.


Amacımız kaliteli,müsteri odaklı çalışmalarımızla her geçen gün bu referans portföyümüzü dahada genişletmek.


" Müşteri memnuniyetini En üst seviyede tutmak için; Gelişen teknoloji ve yükselen standartları sürekli takip ederek, her zaman daha iyisini , daha hızlı , Daha dakik ve düzenli olarak en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmaktır..."


  • YERİNDE ÜRETİM

Yemeğinizin kendi firmanızda pişirilmesini istiyorsunuz.Üretim aşamasını 

görmek istiyorsunuz.O halde çözüm ortagınızız.


  • CATERİNG HİZMETLERİ

Toplu yemek ,düğün,Sünnet, açılış organizasyonu , piknik organizasyonu bizim işimiz. Size düşen sadece gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonda davetli sayısını ve tercihlerinizi bize bildirmek.Biz gerekli tüm hazırlıkları sizin adınıza yaparak

size sunalım.


  • TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

Hijyenik bir ortamda modern tesislerde gıda mühendisi kontrolünde hazırladığımız yiyecekleri, uygun şartlarda lezzetini ve sıcaklığını kaybetmeden sofralarınıza 

ulaştırır. Yemek listelerinin müsterilerimizin beslenme gereksinimlerine uygun şekilde tedariği,yemek listelerinin aylık olarak önceden belirtilmesi,yemeklerin pişirilmesi,firmaya uygun koşullarda günlük olarak iletili,servis alanının düzenlenmesi, yemek sonrası temizlik hizmetleri, tercihe göre personel desteği firmamızın taşıma yemek hizmetidir..