Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
HAKAN Yemekçilik
HAKAN Yemekçilik

Sivas / Sivas

Kekik Catering
Kekik Catering

Sivas / Sivas

Sedir Grup
Sedir Grup

Sivas / Sivas

0346 221 52 06 - 0532 058 53 10

0346 221 52 06

Gültepe Mah. 11.Sanayi Sokak No:27/C Sivas

Elit Yemekçilik Kurumsal Hizmetler Yemek Sanayi; toplu yemek gereksinimi olan iş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler vb. kurumların bu ihtiyacını karşılamak, yemek üretimi ve servis hizmetlerini, en iyi kalite standartlarında sunmak amacıyla, kurulmuştur. Modern ekipmanları ile faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin temel amacı, talepleriniz doğrultusunda, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, hijyenik bir ortamda kaliteli ve lezzetli bir yemek üretimi yaparak mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu doğrultuda Elit Yemekçilik olarak vizyonumuz; sanayi ve ticaret dünyamızda bu hizmeti talep eden büyük/küçük ölçekli tüm kuruluşlara, kaliteden ödün vermeden, en iyi ürün ve hizmeti, en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunan tedarikçi olmaktır.

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik, çağdaş teknolojiyle donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimli, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi, sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

 

Hizmet birimlerimiz, tarafınızdan, mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.


Özel Organizasyonlar

Elit Yemekçilik Yemek Sanayi, kokteyl, kokteyl prolonge, özel yemek davetleri, barbeque partileri, seminer – toplantı yemekleri, cenaze, düğün gibi organizasyonları tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile ekipmanlı veya ekipmansız olarak size özel tasarlamaktadır.

Elit Yemekçilik Sanayi, lezzetleriyle bu özel anları sizlere kusursuz yaşatmayı hedefleyerek ve en ince ayrıntıları planlayarak davetlerinizde her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.

 Elit Yemekçilik Yemek Sanayi’in başarısının sırrı, müşterilerini iyi tanıyarak, kimin neye ihtiyacı olduğu ve nasıl karşılanacağı konusunda doğru kararlar verebilmektedir.


Paket Servis - Taşıma Yemekçilik

Haftalık planlanan mönülere göre önceden sipariş edilen günlük tabldot yemeklerimiz, gıdaya özel hijyenik kaplara yerleştirilmekte; evinize ve iş yerinize gönderim için hazır hale getirilmektedir. Yemekler servis araçlarına özenle yerleştirilmekte ve adrese teslim edilerek sevkiyat tamamlanmaktadır.


Tabldot - Yerinde Yemekçilik


Firmamız, ev yemeği lezzet ve kalitesinde, dengeli beslenme kurallarına uygun olarak ürettiği ürünlerle işyerlerinin yemek ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Sivas ve çevresinde 1 kişiden 1000 kişiye haftanın 7 günü farklı mönülerle servis vermektedir.

 Standart tabldot servisimizde her gün 3’lü, 4’lü ve diyet mönümüz yer almaktadır. Mönülerimiz haftalık planlanarak müşterilerimiz yazılı olarak, e-mail ya da web sayfası aracılığı ile bilgilendirilmektedir.

Hafta içi 1 gün beyaz et (tavuk, balık, hindi) olmak üzere, 3 gün et yemeği, diğer günler etli sebze ve kuru baklagil yemekleri sunulmaktadır. Hafta sonları mönülerimiz dönüşümlü olarak düzenlenmektedir.

 Diyet mönülerimiz az yağlı ve tuzsuz hazırlanarak, tamamen beyaz et ve sebze yemeklerinden oluşmaktadır. Menü planlamaları kalori, renk ve tat uyumuna göre yapılmakta ve kalp, tansiyon gibi rahatsızlıkların yanı sıra formunu korumak isteyen müşterilerimize de uygun olmaktadır.

 İhtiyacın kişi ve şirketlere göre değişiklik gösterebileceği bilinci ile Elit Yemekçilik; sizleri dinleyip, en uygun şartları ve sunumu belirleyerek zengin mönü seçenekleri ile işyerlerinin yanı sıra ev müşterilerine de servis vermektedir.