Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Keyif Bahçesi
Keyif Bahçesi

Aydın / Efeler

Beyzade Yemek
Beyzade Yemek

Aydın / Efeler

AKTU Catering
AKTU Catering

Aydın / Efeler

Renk Catering
Renk Catering

Aydın / Efeler

ERPA Yemek
ERPA Yemek

Aydın / Efeler

0256 316 26 75

0256 316 26 75

Yeni Sanayi Sitesi B/5 Blok No:1-2-3-4-6 Nazilli / Aydın

Sektörde 1996 yılından beri bulunan firmamız , 2007 yılında Dörtlü Gıda Yemek Fabrikası olarak daha profesyonel hizmet vermek ve kurumsal bakış açısıyla hareket etmek amacıyla yeniden yapılanmıştır. 


Firmamızın kuruluş amacı her türlü cemiyet (sünnet, mevlit , düğün vb.) yemeklerine ,  işyerlerine , sanayi kuruluşlarına ve tüm kamu kuruluşlarına  temiz, sağlıklı ve kaliteli yemek yeme şansını sunmaktır.

Bu amaç doğrultusunda fabrikamız modern ve kaliteli ekipmanlarla  donatmış olup . Temiz ve Hijyenik bir ortamda, kaliteli, taze malzemeler ile  Gıda Mühendisimiz ve Gıda Teknikerimiz denetiminde  Gıda Üretim Koşullarına uygun olarak Yemek hizmeti vermekteyiz. 

Nazilli’de bulunan fabrikamız 800.m2 kapalı alanda modernize edilmiş ekipmanlarıyla 10.000 Öğün/gün kapasite ile müşterilerimize hizmet vermetedir. 

Hizmet kalitemizi TSE-HACCP 13001 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ, TS ISO 15161 GIDA VE İÇECEK SANAYİSİNDE UYGULAMA REHBERİ, İSO 9001-2008,TSEN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ,TS OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİ,TS 8985 TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ TS 13075 Gıda Taşıma AraçlarınınHizmet Yeterlilik Belgesi   belgeleriyle taçlandırmaktayız.

Taşıma Yemek

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda ve yeterli sayıda personeliniz yoksa Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Şartlar konuşulduktan sonra yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

 

Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

Her gün farklı lezzetler taşıyoruz.


Yerinde Yemek Üretimi

Yemeğinizi fabrikalarınızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis etmekteyiz.

 Çalışanlarınızı her öğünde ağırlıyoruz..

Amacımız yerinde gerçekleştireceğimiz üretimlerle evinizdeki lezzeti işyerinizde yakalamak.