Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
ISPARTA Yemekçilik A.Ş
ISPARTA Yemekçilik A.Ş

Isparta / Isparta

Aysan Catering
Aysan Catering

Isparta / Isparta

0507 048 00 48

Ayazmana Mh. 4402 Sk. No:4 ISPARTA

Dilara Tabldot olarak, görev ve sorumluluğumuzun bilincinde kendi alanında uzman, profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Lezzeti, kaliteyi, dürüst ve sürekli hizmeti, hijyenik kurallara uygun çalışmayı, yalnızca güvenilir ve helal sertifika taşıyan gıda maddelerini kullanmayı ana düsturumuz kabul ediyoruz.

Yaptığımız tüm işlerde kalite standartlarımızı önceden oluşturup, sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettirmekteyiz. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde bu kalıp içinde yer alarak başta işleyiş, düzen ve sistem dâhilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlamaktayız.

Kalite ve hijyen politikamız gereği üretim süreçlerimiz, mal kabul sürecinden başlayarak müşterimize servis aşamasına kadar personelimizin denetimi ile kontrollü ve hijyenik şekilde yürütülmektedir. Dünya standartlarına göre şekillendirilmiş hizmet anlayışımız, Türk mutfağının eşsiz lezzetleri ve hizmet içi eğitimler ile birleşerek, neticesinde müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti ile ödüllendirilmekte, sektöre kattığımız lezzet ve kalitenin haklı gururunu taşımaktadır. Hizmet kalitemizi bu şekilde maksimize ederken, ürün kalitemizi de garantilemek amacıyla yemek hammaddesi olarak sektörün helal gıda sertifikalı, en çok bilinen ve kalitesini ispatlamış markalarını kullanmaktayız.

Dilara Tabldot olarak Değerli müşterilerimizin ne yediğini bilmesi bizim için önem arz eder ilkesi ile bütünleştik. Ticari ahlakımızda müşteri daima daha iyisine layıktır düşüncesi hakim olmuştur. Eksikliklerimizi sizlerden alacağımız tavsiye ve güç ile tamamlamak istiyoruz. Nereden yemek yediğinizi görerek karar vermeniz, firmamıza onur verecektir. Eğer güven, temizlik ve damak zevkine inanıyor, sağlıklı beslenmek istiyorsanız; gıda mühendislerimizle, aşçılarımızla ve teknik kadromuzla sizlere hizmet vermek bizim için bir onurdur…