Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Gözde Yemek Fabrikası
Gözde Yemek Fabrikası

Malatya / Battalgazi

Şazze Catering
Şazze Catering

Malatya / Battalgazi

Yeşilyurt Yemek
Yeşilyurt Yemek

Malatya / Yeşilyurt

Malatya Yemek Fabrikası
Malatya Yemek Fabrikası

Malatya / Yeşilyurt

0422 311 01 55 - 0422 311 44 48 - 0532 425 35 36 - 0533 324 19 26

0422 311 01 56

Gıda Toptancılar Sitesi F Blok No: 1-2 Battalgazi / Malatya


"Pişirdiğini sen yiyorsan mesele yok. Kendine ayrıca pişiriyorsan orayı kapat!" 


1990'lı yılların başlarında; Gıda pazarlaması, inşaat ve giyim sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerimizin yemek ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kurulan mutfağımız ilerleyen yıllar içerisinde tanış firmaların yemek talebinde bulunmaları ile ticari bir kimliğe kavuşan şirketimiz 1996 yılında DAMAK YEMEK FABRİKASI unvanı ile sektöründe faaliyetine başladı.

         Şirket yönetimini 1998 yılından itibaren Vahit ABACI ve Kadir KARACA birlikte sürdürmektedir. Yemek fabrıkamız; Tabldot yemek servisi ve Özel (Catring) yemek servisi hizmetlerini vermektedir.
Tabldot yemek servisi ile Kamu ve özel sektöre ait iş yerleri, fabrika, okul ,yurt ve şantiye personelinin (kahvatı, öğlen ve akşam) yemeklerini adresleinde servis ediyoruz.
Özel (Catring) yemek servisi ile mevlit, taziye , dügün, nişan, açılış ve toplantı yemeklerini adres teslimi servis ediyoruz. Bu hizmetlerimizi 650 metrekarelik işyerimizde 5 adet dağıtım aracımız ile sağlamaktayız. Tecrübeli  personelimizle Gıda mühendisimiz kontrolunde ürettiğimiz yemeklerimizi; siz değerli müşterilerimizin damak tadına sunmaktayız.

          Yemek talebini sürekli kılan müşteri memnuniyetidir.

Günümüzde insanları endişelendiren hadiselerden biride gıda güvenligidir. Yediği ve ikram ettiği yemeklerde hangi ürünlerin nasıl kullanıldığını bilememekte tedirğinlik yaşamakta. bu endişelerden kurtulmanın yolu  yemek üretim yerlerini sık sık ziyaret edip görüp incelemektir.

Sizleri sık sık ziyaretimize bekleriz. Sizlerin bu hassasiyetini bildiğimiz için malzeme tedarikinde evimize alırcasına titizlik gösteriyoruz. Hijyenik bir ortamda üretiyor servis ediyoruz;

 bir büyüğümün nasihatını hiç unutmam; "Pişirdiğini sen yiyorsan mesele yok. Kendine ayrıca pişiriyorsan orayı kapat!" demişti.

Yakında 20. yılımızı kutlayacağız. Bu sizlerin güveninin eseri; sizlerin bu güvenini dahada yüksek noktalara çıkarma gayretindeyiz. Sizleri daha yakınımızda; imalatımızda görmek istiyoruz.