Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
ÇA-BA YEMEK
ÇA-BA YEMEK

Kocaeli / Çayırova

Nurhan Yemek
Nurhan Yemek

Kocaeli / Çayırova

Ziyade Yemek
Ziyade Yemek

Kocaeli / Darıca

Özseç Yemek
Özseç Yemek

Kocaeli / Derince

Aş-San Catering
Aş-San Catering

Kocaeli / Gebze

SYH Yemek Hizmetleri
SYH Yemek Hizmetleri

Kocaeli / Gebze

Çakır Catering
Çakır Catering

Kocaeli / Gebze

Dilaş Yemek
Dilaş Yemek

Kocaeli / Gebze

Özgür Yemek
Özgür Yemek

Kocaeli / Gebze

Garanti Yemek
Garanti Yemek

Kocaeli / Gebze

İkizler Catering
İkizler Catering

Kocaeli / Gebze

ARF YEMEK
ARF YEMEK

Kocaeli / Gebze

Elif Catering
Elif Catering

Kocaeli / Gebze

Mertçe Yemek
Mertçe Yemek

Kocaeli / Gebze

Sahara Catering
Sahara Catering

Kocaeli / Gebze

Serbal Yemek
Serbal Yemek

Kocaeli / Gebze

Nezih Ticaret
Nezih Ticaret

Kocaeli / İzmit

Kızılkaya Lezzet Grubu
Kızılkaya Lezzet Grubu

Kocaeli / Körfez

Altın Tat Yemek
Altın Tat Yemek

Kocaeli / Körfez

TARHUN CATERING
TARHUN CATERING

Kocaeli / Başiskele

Yenibahar Catering
Yenibahar Catering

Kocaeli / Başiskele

Altun Yemek Sarayı
Altun Yemek Sarayı

Kocaeli / Başiskele

Apaydın Catering
Apaydın Catering

Kocaeli / Başiskele

0262 643 55 70

0262 643 55 71

Gaziler Mahallesi İbrahim ağa Caddesi NO: 233 Kat:1 Daire: 3 Gebze KOCAELİ

Daf Kurumsal 2010 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Daf Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

 

 • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
 • Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum
 • Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme
 • Kalite Yönetim Sistemin’den ödün vermeden çalışma
 • Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir


VİZYONUMUZ 

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

 

MİSYONUMUZ 

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerimizi kaliteli, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.


Çalışma Prensiplerimiz

DAF kurumsal hizmetler olarak; Türkiye genelinde kendi bünyemizde, denetimimiz altında bulundurduğumuz yemek firmalarımız arasından lojistik ve hizmet kalitesi açısından yeterli donanıma sahip size en uygun firmamızdan hizmet veriyoruz. firmalarımızda kusursuz müşteri memnuniyeti için en iyi hammaddeyi seçerek, ileri teknoloji kullanılarak, insan sağlığının korunması ve hijyen önkoşulu ile hizmet verilen birimin ihtiyaç duyduğu kalori miktarını tüketiciye en seçkin ve en lezzetli bir şekilde ulaştırıp sağlıklı beslenmelerini sağlamaktır. Gıda mühendislerimiz, operasyondan sorumlu personelimiz tarafından sizlerinde önerileri ve beklentileri doğrultusunda, firmanızda anketler düzenleyerek ve çeşitli aktivitelerle hizmet kalitesini artırmak için AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir. DAF kurumsal Türkiye’nin çeşitli illerindeki kendi denetimindeki yemek firmalarıyla, taşıma yemek olarak 5.000 kişiye kadar, yerinde üretim olarak 25.000 kişiye hizmet verecek kapasiteye sahiptir. Bu toplu alım gücümüzü kullanıp maliyetlerimizi en aza indirgeyerek reel değerler üzerinden işletmenizin kaliteyi ucuza almasını sağlıyoruz. 

Kalite standardınızı en üst düzeye çıkarmak öncelikli amacımızdır. 

Siz de hemen şimdi 7/24 irtibat telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DAF Kurumsal farkını yaşamak sizin elinizde…  0532 375 79 51

 

HİZMET ALANLARI  

 • KOBİ ve Büyük Ölçekli işletmeler,
 • Özel Okullar, Öğrenci Yurtları, Eğitim Kurumları,
 • Hastaneler, Sağlık Kurumları.
 • Grosmarketler, Sanayi Firmaları,
 • Oteller, Misafirhaneler,
 • İnşaatlar, Şantiyeler
 • Fabrikalar, Orta ve Büyük Ölçekli Atölyeler gibi kurum ve kuruluşlara hizmet verilmektedir.

Taşıma Yemek

Şirketiniz çalışanlarının yemek ihtiyacı, yemek firmalarının kendi mutfaklarında ve firmanın gıda mühendisi denetiminde, hijyenik bir ortamda üretilir. Pişirildiği andaki lezzetini korumak için thermobox’lar içinde servis araçlarıyla istediğiniz saatte işyerinize ulaştırılır ve sizin yemekhanenizde personelinize servis edilir. Gerektiğinde yemek firması tarafından yemekhanenizin temizliği ve yemek dağıtımı için personel tahsis edilir. Yemek sonrası kullanılan tüm ekipmanlar temizlenmek üzere yemek firmasına geri getirilir, yemek hizmetleri ile ilgili olarak çalışan personelinizin öğle yemeği haricindeki mesai yemekleri, kahvaltı kumanya ve vardiyalı çalışanlarınızın tüm sıcak yemek ihtiyaçları yemek firması tarafından karşılanır.

 

Yerinde Üretim

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde anlaşmaya bağlı olarak varsa şirketinizin kendi mutfak ekipmanlarını kullanarak veya boş olarak tahsis edeceğiniz uygun bir alanda, Yemek firması tarafından kendi ekipmanlarıyla donatarak kuracağı mutfakta kendi personeli ile sizlere yemek hizmeti sunmaktadır. gözünüzün önünde yapılacak olan yemekte kullanılan yemek sarf malzeme kalite ve markalarını, hijyen ortamını gözlemleyebilecek, çalışan firma personeli sürekli kendi elinizin altında olacağından, ani karar verilen mesai yemeklerinizi veya dışarıdan gelen misafirlerinize anında yemek hizmeti alabileceksiniz. İşyerinizdeki çalışanlarınızın çalışma koşulları göz önüne alınarak, yemek firmasının gıda mühendisi tarafından kalori hesaplaması yapılarak hazırlanan ve Şirketinizin yetkilisi tarafından onaylanmış olan aylık menü planı ile yemek hizmeti sunulur.

 

Catering & Organizasyon Hizmetleri

Düğün, nişan, kır düğünü, doğum günü gibi özel günleriniz, partileriniz, iş yemekleriniz, kokteylleriniz, müzikli yemekleriniz, eğitim ve bayi toplantılarınız, tekne gezileri, piknik ve unutulmaz kılınması gereken tüm organizasyonlarınız, açık veya kapalı dilediğiniz uygun bir alanda hizmet verilmek üzere masa, sandalye, müzik, sanatçı, garson, palyaço, animasyon, havai fişek, lazer ışık gösterileri gibi A’dan Z’ye tüm özel toplantılarınız tüm Türkiye geneline hizmet verebilecek  tecrübe,  bilgi ve donanıma sahip DAF Kurumsal organizasyon departmanımız tarafından yapılmaktadır.