Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çapa Catering
Çapa Catering

Düzce / Gümüşova

GOLDEN Yemek & Catering
GOLDEN Yemek & Catering

Düzce / Akçakoca

Erdem Yemek
Erdem Yemek

Düzce / Düzce

Acaroğlu Yemek
Acaroğlu Yemek

Düzce / Düzce

Yamaçlar Gıda
Yamaçlar Gıda

Düzce / Düzce

0236 233 70 59 - 0541 631 32 20

0236 233 70 60

Güzelyurt Mah. 5756. Sokak No:5/A Yunusemre / Manisa / 45030 / Türkiye

1959 yılında ticari hayatına başlayan COŞKUN YEMEK, günümüzde bölgenin en köklü gıda şirketlerinden biri haline gelmiştir. Toplu yemek ve servis hizmetleri alanında faaliyet gösteren, sürekli kendini yenileyen, insana ve eğitime yatırım yapan, kalite ve hijyen konusunda asla taviz vermeyen köklü ve çağdaş bir kuruluştur. Yemeğin sadece karın doyurmak olmadığını, sağlıklı ve verimli çalışma gücünü arttıran önemli bir faktör olduğunu her zaman hatırlar ve hatırlatır. 2014 yılı itibari ile Düzce ve Manisa'da 125'in üzerinde işyerinde, 300’ün üzerinde nitelikli ve tecrübeli personeli ile günde yaklaşık 21.000 kişiye taşıma yemek ve yerinde yemek üretim hizmeti  vermektedir. Çağdaşlığı ilke edinmiş olan kuruluşumuz, sektöründeki tüm yeniliklerin öncü uygulayıcısı olmuştur. ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemi içinde yer alarak uluslararası kalite standartlarını da yerine getirmektedir.

Misyonumuz;

Etik değerlere bağlı, tüketici haklarına saygılı, memnun edici uygulamalar yanında gıda güvenliği uygulamalarını kapsayan, en yeni teknolojileri uygulayarak kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi kişi ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aldığımız, gıda yönetmeliği standartlarında, müşterilerimize her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanmış yemekler sunmayı görev bildik. Kurumsal yapımızı sürekli güncelleyerek, şube ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Mevcut şube ve yeni açılacak şubelerimizde müşterilerimizi ile güler yüzlü bir iletişim kurarak karşılamayı ve uğurlamayı amaç edindik. Bu bilinci bizden sonraki kuşaklara aşılayarak, kaliteli hizmet ve lezzet anlayışını devam ettirmek temel misyonumuzdur.

Vizyonumuz;

Coşkun Yemek, kurulduğu tarihten itibaren yemek sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Müşteri beklenti ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak mesleki eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş dünya standartlarında üreten ve hizmet veren bir kuruluş olmayı amaç edindik.

 

Toplu Yemek Üretim ve Servis hizmeti sunan firmamızın  Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası;

 • - Gıda Güvenliği ile ilgili tüm kanun, yönetmelik, mevzuat , idari düzenlemelere ve müşteri ile karşılıklı hem fikir olunan  şartlara uyulması,
 • - Üretim, hizmet ve servis sürecinin her aşamasında güvenli gıda üretimini benimsenmesi,
 • - Müşteri istek ve beklentilerini karşılarken; güvenilir ürünleri, uygun fiyatla, tam zamanında sunulması,
 • - Rakiplerimiz arasında tercih edilir olmak için deneyimli personel ile çalışmayı kendine ilke edinilmesi ve Pazar payını sürekli artırmak için çalışmalarda bulunulması,
 • - Kalite ve Gıda Güvenliği yönetim sistemlerinin performanslarını sürekli iyileştirilmesi ve kurumsal bir yapıya ulaştırılması.

- Yerinde Yemek Üretimi

Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme, firmanızın mutfağında; proje müdürü liderliğinde Coşkun Yemek personeli tarafından gerçekleştirilir.

Proje müdürlerimiz; Yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek, özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikayet ve isteklere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli gıda mühendislerinden oluşmaktadır. Personelin devamlılığından eğitimine, hijyeninden sağlık kontrollerine, mutfağın dezenfeksiyonundan haşere kontrolüne kadar A'dan Z'ye herşeyden sorumludur.

Kendi mutfağı olan kurum ve işletmelerde, proje müdürlerimiz tarafından koordine edilen sistem işleyişi kurularak, menü planlaması, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen-temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, emek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz. Aynı zamanda, firmamızın sahip olduğu kalite sistem belgelerimizin devamlılığını sağlamak amacıyla, üretim yaptığımız her projede, kalite sistem prosedürleri uygulanarak, sistem işleyişi düzenli olarak doğrulanmaktadır.

Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme işi mutfağınızda; Coşkun Yemek personeli tarafından gerçekleştirilir. Yerinde yemek üretimi yapılabilmesi için işletmenizin mevcut mutfağın beklentilerinizi karşılayacak düzeyde olması gerekir. Bu amaçla ilk olarak yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek eğitimli, şikayet ve taleplere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edici niteliklere sahip olan deneyimli personelimiz yemek üritimi yapılması düşünülen alanın incelenerek eksiklerin belirlenmesi ve bu eksiklerin nasılk giderileceğinin karşılıklı olarak tespit edilmesiyle ilk aşama bitmiş olur.

Bu aşamadan sonra gerekli olan eksiklikler en kısa sürede giderilerek gönül rahatlığıyla ve ağız tadıyla tüketebilceğiniz yemekler diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanan aylık mönüler firmanızın mutfağında üretilmeye başlanır.

- Taşıma Yemek Hizmeti

Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan mönüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak, hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır. Gıda Mühendislerimiz tarafından, yemeklerin hazırlık aşamasından, üretim ve sevkiyat aşamasına kadar olan her basamakta, gerekli kontroller yapılarak, siz değerli müşterilerimize, % 100 gıda güvenliği sağlanmış ve lezzetli yemeklerimizi sunmaktayız.

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanının dar olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimiz devreye girer.Taşıma yemek hizmeti, Coşkun Yemek, yemek üretim tesislerinde üretilmektedir. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksikleri varsa bu eksiklikler tespit edilecerek bunlarin ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle mutfağımızda hazırlanan yemekler ısı koruyucu ambalaj ile size ulaştırır.

Müşterilerimizin, belirli bir sayının altındaki personele sahip ve mutfak ortamı yerinde üretim koşullarına uygun olmadığı durumlarda , hizmetimizi taşımalı yemek sistemi ile gerçekleştiriyoruz. Gıda mühendislerimiz tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanan porsiyonlarımız, hammadde girişinden itibaren, üretimin tüm sürecinde, sorumlu gıda mühendislerimiz tarafından kontrol ediliyor.

Hijyen koşullarına uygun servis araçlarımızla Tabldot yemek taleplerini, tam zamanında teslim etmeye özen gösteriyoruz. Yemeklerin lezzetini ve kıvamını özenle muhafaza ediyoruz.

-Outside Catering Hizmeti

Coşkun Yemek olarak; ziyafet, açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet, düğün ve kokteyl gibi; hijyen, görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir.

"Sizin için ne kadar özelse, bizim için de öyle”

Özel yemek organizasyonlarınızda misafirleriniz için size özel ürettiğimiz çözümlerle unutulmaz davetlerin unutulmaz lezzetlerle hatırlanmasını sağlıyoruz. Kongre, konferans, seminer, panel, şirket ve bayi toplantıları, iftarlar, düğün ve nişan gibi özel davetlerinizi uzman şeflerimiz ve garsonlarımızın sunumuyla size ve misafirlerinize özel kılıyoruz.

Coşkun Yemek olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz. Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin.

 • Standart Profil A.Ş
 • Kelebek Mobilya A.Ş
 • Şerifoğlu Ağaç Sanayi ve Tic. A.Ş
 • ANLAŞ
 • Mercedes-Benz Hasmer Otomotiv
 • NOBELFARMA İlaç Sanayi A.Ş
 • ODESA Polymer