Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Hitit Yemek
Hitit Yemek

Çorum / Çorum

Park Yemekçilik
Park Yemekçilik

Çorum / Çorum

0364 333 19 33 - 0505 809 53 54

Yavruturna Mah.102 Evler 5. Sokak No:4/1 A Çorum

Çorum Limon Yemekçilik firması olarak Yemekçilik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Çorum Limon Yemekçilik olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

 

Misyonumuz,

Çorum Limon Yemekçilik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır. 

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Çorum Limon Yemekçilik  firması olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterileimizin özel günlerinde veya işletmelerinizde yemek organizasyonlarınızı gerçekleştirip siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor ve bu doğrultuda ilerliyoruz 


Firma olarak amacımız ilk önce kendi bölgemizde daha sonra tüm ülke genelinde öncü firma haline gelerek  siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler...