Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Vadi Yemek
Vadi Yemek

Rize / Rize

Tevetoğlu Yemek
Tevetoğlu Yemek

Rize / Rize

0464 226 05 53

Dağınıksu Mahallesi Dereboyu Sokak Gündoğdu - Rize

Çelikoğlu  23 yıldır yemek sektörü olarak ticaret hayatının içerisindedir. Firmamız gerçek kişi olarak 1993 yılında Rize Merkez Müftü mahallesinde lokanta işletmeciliği olarak faaliyetebaşlamıştır.

İşletmemiz 3. yılından sonra bu hizmete Yeniköy mahallesi Dosma mevkii Meslek Yüksekokulu Üniversite karşısında açılan kafeteryayla devam etmiştir. Bu yıllar içerisinde Rize’de hizmete açılan Gima mağazalarının 120 kişilik tabldot yemek hizmetini karşılayarak, bu alanda büyüyen iş sahamıza ilk adımımızı attık.

Firmamıza talebi artan, tabldot yemek hizmeti kapasitemizin, kafeterya mutfağında yetersiz kaldığından işletmemizi Tophane Mahallesi Yunus Emre Caddesin’ de ki 100 m2’ lik yemekhane tesisine taşıyarak  potansiyelimize uygun hizmet sunmaya devam ettik. Yine bu yıllar içerisinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nin isteği doğrultusunda üniversite öğrencileri ve memurlarına yemek hizmeti verilmeye başlandı.

İşletmemiz bu hizmetleri karşılarken Rize’de var alan kurumsal ve resmi firmaların  yemek talep artışları başladı. Yemekhanemiz artan hizmet potansiyelini karşılayamayacağından daha büyük bir işletme kurulması üzerine arsa arayışlarına girildi ve 2003 yılında Rize Gündoğdu Dağınıksu mahallesinde 5000 kişi yemek kapasiteli ve 1000 m2 açık- 800 m2 kapalı alanda bir tesis oluşturuldu. Burada hizmete devam ederken 2008 yılında gerçek kişiden tüzel kişiye geçildi. Bugün hizmetimize katkıda bulunan 80-100 personelle birlikte Rize’de bir çok resmi ve kurumsal firmanın tabldot yemek hizmetine devam edilmektedir.

Tabldot Yemek

Şirketinizdeki çalışanların performansını arttırmak için ev yemeklerini aratmayan lezzetimizle tabldot yemek servisi yapmaktayız. Ev yemeği lezzetinde iş yemeği Çelikoğlu Yemek Fabrikası’nda sizi bekliyor!

Tesisimizde Yemek Üretimi

Mesleğine senelerini vermiş olan ustalarımız ile yemeklerinizi kendi tesisimizde hazırlıyoruz. Ardından hijyenik koşullara göre araçlarımızla şirketinize getirip beğeninize sunuyoruz.

Yerinde Yemek Üretimi

Kapasitesi belli bir oranda fazla olan şirketlerin isteği doğrultusunda, yemekleri kendi mutfaklarında hazırlıyoruz. Tüm personel ihtiyacını ÇELİKOĞLU YEMEK olarak sunuyoruz.

Toplantı ve Şirket Yemekleri

Şirket organizasyonları ve toplantılarınızda vermek istediğiniz yemekler için özel sunumlar ve zengin menüler sizleri bekliyor. Çelikoğlu Yemek Fabrikası olarak toplantılarınıza da tat katmaya devam ediyoruz!

Düğün, Nişan ve Sünnet Yemekleri

Düğün yemekleri, Nişan yemekleri ve Sünnet yemekleri gibi eğlence öncelikli gecelerinizde tüm yemek ve sunum ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılıyoruz. Bu mutlu gününüze Çelikoğlu Yemek lezzetleri yakışır!

Mevlüt ve İftar Organizasyonları

Mevlütlerinizde vermek istediğiniz yemekleri hazırlayıp istediğiniz şartlarda sunuyoruz. 11 ayın sultanı olan Ramazan Ayı’nda iftar yemekleri düzenliyoruz. Dilediğiniz menüyü hazırlayıp sunumunu yapalım.