Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
GOLDEN Yemek & Catering
GOLDEN Yemek & Catering

Düzce / Akçakoca

Erdem Yemek
Erdem Yemek

Düzce / Düzce

Acaroğlu Yemek
Acaroğlu Yemek

Düzce / Düzce

Yamaçlar Gıda
Yamaçlar Gıda

Düzce / Düzce

Coşkun Yemek
Coşkun Yemek

Düzce / Gümüşova

0380 731 21 58 - 0380 743 80 95

D-100 Karayolu Üzeri. Adaköy Mevkii Gümüşova Düzce 81100 Türkiye

Mutfak kalitesi, uzman kadrosu ve kaliteli servisiyle Çapa Catering` in sunduğu seçkin hizmetler personel yemekleri, düğün, açılış törenleri, fuar ve gösteri, festival hizmeti ve kokteyl, açık büfe ve oturmalı yemek servisleri bulunmaktadır. Günümüzün değişen lezzet anlayışı ve özel damak tatları ile paralel olarak yenilenen menüleri ve üstün hizmet kalitesiyle her iş günü öğlen yemeğinizde ve en özel günlerinizde çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Güler yüzlü ekibi, profesyonel hizmet anlayışı ve yakaladığı lezzet uyumu ile hayallerinizdeki organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Sektördeki yenilikleri takip edip personeline gerekli eğitimleri veren Çapa Catering’ in organizasyonlardaki yönetim başarısı, ince detayların bizler için olan öneminden kaynaklanmaktadır. Hizmet verdiği ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti, hijyen, güvenilirlik ve hizmet kalitesini ilke olarak kabul etmiş ve gerçekleştirdiği işlerde bunu ispatlamıştır.

Yerinde Üretim Hizmeti    

Yerinde üretim hizmetinde yemek, kurumların kendi üretim alanlarında hazırlanarak servise sunulur. Üretim ortamının projelendirilmesi sonrası gerekli ekipmanların tedariki, anlaşma dahilinde firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Kaliteli ham madde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzun ortaya çıkardığı yemekler üretildiği noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı olmamakta, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetimizin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır. Yerinde üretim hizmeti için ilaçlama, hijyen denetimi, belirli periyotlarda mikro-biyolojik analiz yapılması vb. hizmetler yine firmamız tarafından karşılanabilmektedir.        

Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı Çapa Catering’ in deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. Mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir. Ev yemeği lezzetini hazır yemekte de almak istiyorsanız kaliteli, verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi yüzlerce firma gibi siz de Çapa Catering tecrübesine bırakabilirsiniz.

Taşıma Yemek Hizmeti   

Taşıma yemek sistemimiz mutfak altyapısı yeterli olmayan tüm kurum ve işletmeler için uygun bir sistemdir. Güvenli gıda zincirinin son halkası olan transfer aşamasında, ürünlerimizin sıcaklık ve yabancı madde bulaşması gibi çevresel faktörlerden olumsuz etkilenmesini engellemek için ısı yalıtımlı özel taşıma kutuları (termoboxlar) ve ısı kontrolü sağlayan frigofirik donanımlı araçlar kullanıyoruz. Özetle; yemeklerimizi, üretim aşamasında gösterdiğimiz dikkate eşdeğer bir özenle, nihai tüketicisine ulaştırıyoruz.        

Gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan menüler, son teknoloji ile donatılmış modern tesisimizde pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri konusunda uzman Çapa Catering personelleri tarafından hijyen standardına bağlı kalınarak gerçekleştirilir. Tabldot yemeği ev yemeği lezzetinde sizlere ulaştırmaktayız. Sağlık beslenmeniz için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağın dengeli biçimde dağılımını ayarlayarak, günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını esas alarak hazırlamaktayız. İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

Davet ve Organizasyon    

Çapa Catering bir catering firmasından beklentilerinizi aşıp, sizleri şımartmaya devam ediyor. Outside (Kokteyl, fuar ve stant ikram hizmetleri, lunch box, toplantı ve seminer vs.) organizasyonlarda kaliteyi ve markayı siz değerli müşterilerine sunuyor. Hünerli şeflerimiz ve yüksek kalite standartlarında yemeklerimizle tazelik ve sağlıklı beslenmeyi tabağınızda birleştiriyoruz. Hijyenik üretim tesislerimizde eğitimli mutfak personelimiz ve mutfaklarımız periyodik denetimlerden geçmektedir. Eğitim politikamızın ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak, mutfak çalışanlarımızın eğitimini önemsiyor, bu sayede hem onların kişisel gelişimine katkıda bulunuyor ve motivasyonlarını arttırıyor, hem de değerli müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyoruz. Menülerimiz, müşteri yetkilileri ve gıda mühendislerimizin ortaklaşa çalışmasıyla hazırlanmaktadır.        

Catering şahıslara, kurumlara takdim edilen yemek hizmetlerinin bütünüdür. Her türlü düğün, davet, organizasyon şahıslara özel sunumları ile yemek sorununu çözen kaliteli ve basit bir yöntemdir. Catering uygulamaları hayat hızımızı kolaylaştıran, iş gücü kaybımızı engelleyen ve zamanımızı son derece yerinde kullanmamızı kolaylaştıran bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Teknolojinin ve çalışma gücünün arttığı günümüz şartlarında hususiyetle iş yerlerinin tercih ettiği bir sistem olmuştur çalışan personelin vakit kaybını bertaraf etmek, kaliteli ve lezzetli yemek çeşitliliği içinde motive etmek buna ek olarak çalışanların sağlıklı ve intizamlı beslenmelerini sağlamak gayesi güdülmektedir. Catering yalnızca iş yerleri değil türlü büyük organizasyonlarda da dehşet kolaylıklar sağlayan bir tekniktir. Büyük davetler mühimdir ve yapılan hataların telafisi olmamaktadır o sebeple davet sahipleri mükemmel bir sunum görmek isterler tek başına tüm sorunların üstesinden gelmek güçtür catering şirketleri böyle bir durumda en çok tercih edilen metot şekline gelmektedir.