Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
ZORLULAR Yemek Sanayi
ZORLULAR Yemek Sanayi

Samsun / Çarşamba

Samsun Yemek & Catering
Samsun Yemek & Catering

Samsun / İlkadım

SEHA Yemek
SEHA Yemek

Samsun / Ladik

Mutfak Catering
Mutfak Catering

Samsun / Tekkeköy

Samsun 55 Yemek
Samsun 55 Yemek

Samsun / Tekkeköy

0362 266 57 17

Örnek San. Sitesi 2. Sokak No: 21 Kutlukent / SAMSUN

Can yemek fabrikasi 1983 yılında Yakup CAN tarafindan kurulmus olup, küçük bir mutfakta , ortalama 30 kişiye yemek servisi yaparak çalışmaya başladı.Şu anda Yakup Can'ın oğulları olan Ercan CAN ve Mehmet CAN tarafindan şirket devam ettirilmektedir.

Zamanla değişen iş ortami ve şekilleri, beraberinde yemek hizmetlerinde yapısal değişmeyi gündeme getirmis ve bu durum  değişik çalışma guruplarındaki ihtiyaçlarına özelleşebilen, kalite, hijyen ve teknoloji bakımından yüksek seviyeli, yeniliğe ve gelişmeye açık olan üretim fabrikamizi örnek sanayi oluşturmuş olduk.

Genel amacımız çevreye saygılı ve hijyen şartlarına uygun bir ortamda, en kaliteli malzemeyi kullanarak lezzetli yemekler üretmek. Aşırı Kâr amaçlamayan dürüst ticari anlayışla maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Hedefimiz ise yemek kalitesinin mükemmelliğini, birbirine güven ve saygı duyan eğitilmiş personel ve kaliteli tedarikçilerle, müşterek içten ve özverili çalışma ile sağlamaktır. Can yemek üretiminde kullandigi tüm ürünleri Türkiye'nin konusunda en iyisi olan kurum ve kuruluşlardan sağlamaktadır. Ayrıca satin almalarda dikkat ettigimiz husus az stokla çalışma ilkesiyle müşterilerimize devamli taze ürün sunmak ve dengeli ve sağlıklı beslenme imkanı sağlamaktır.

Gıda mühendisimiz tarafindan günlük kalori ihtiyacına ve değişik damak zevklerine hitap ederek planlanmış yemek listelerine uyularak hazırlanan ihtiyaç listelerinde belirtilmis malzeme, üretim planına uygun şekilde hazırlanır. Kullanılacak alet ekipmanlarin HACCP sisteminin öngördügü sekilde hijyen kontrolleri yaplıır.

Malzemeler ürün ön hazirlik ünitelerine alinir. Burada yıkama, ayıklama ve doğrama işlemi tamamlanmış olan asıl işleme geçilir. Yerine gönderilmek üzere kaplara alınır. Buradaki esas yemek sıcaklıklarının 65 derecenin altına düşmeden yerlerine teslim edilmesidir.

Dolumu gerçeklestirilen yemekler servis araçlarina; sevk ediliş sırasına göre itina ile yerleştirilir. Sevkiyat sırasında oluşabilecek tahribati en aza indirmek için gerekli önlemler alınmaktadir. Araçlara yerleştirilen yemekler bölüm sorumlusu tarafından kontrol ettikten sonra sevkiyata izin verilir

Çağımızda modern işletmeler, aslı faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara "out-source" ederek hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak dikkatlerini asıl faaliyet alanlari üzerinde yoğunlastırıp rekabet güçlerini daha da arttırmaktadırlar.

CAN YEMEK; 28 yıllık deneyim birikimi ve profesyonel servis aği ile resmi/özel kurum ve kuruluşlara, hastanelere, fabrikalara, okullara ve iş merkezlerine taşımalı yemek servisi sunmakta CAN YEMEK; kalitesindeki lezzetlerle müşterilerini yerinde ağırlamaktadir.

  • Açılış ve Kokteyl Organizasyonları
  • Taşıma Yemek
  • Özel Sipariş
  • Restaurant Hizmetleri