Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
SULTAN YEMEK SANAYİ
SULTAN YEMEK SANAYİ

Çanakkale / Biga

GYF Catering
GYF Catering

Çanakkale / Biga

DOYUM PAR-KOL HAZIR YEMEK
DOYUM PAR-KOL HAZIR YEMEK

Çanakkale / Çanakkale

TANEM CATERING
TANEM CATERING

Çanakkale / Çanakkale

0286 316 08 00

0286 316 22 14

2 Nolu Sanayi Sitesi 9. Blok No : 89-91 Biga / Çanakkale

1974 yılında kurucumuz Mehmet YILDIRAN ile lokantacılıkla gıda sektörüne adım atan BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, 1992 yılından bu yana toplu yemek ve yemek organizasyonları başta olmak üzere resmi kurumların,hastanelerin, fabrika ve özel şirketlerin tabldot servis ve özel yemek organizasyonlarına yönelik ihtiyaçlarını çözümlemek amacıyla hizmetlerine devam etmektedir. 

90’lı yılların başından itibaren aileden ikinci kuşak şirket bünyesinde aktif rol almaya başlamıştır ve halen başarılı bir şekilde devam etmektedir.BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, ÇANAKKALE Biga da 2.nolu Sanayi Sitesinde kendisine ait 1440 metrekare kapalı alanda 28 kişilik deneyimli ekibi, 18.000 tabldot/gün tesis yemek üretim kapasitesi ile yemek kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. 

Çalışanlarını konularında sürekli eğitim ile geliştiren, BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ 37 yıllık tecrübesiyle ev yemeği lezzetinde, dengeli beslenme kurallarına uygun olarak hazırlanan sağlıklı ve kaliteli yemeklerin dağıtımını araç filosuyla yapmaktadır.İşyeri yemeklerinin dışında Şantiye yemekhane proje uygulama Toplu düğün, cemiyet, sünnet, hayır yemekleri, özel yemek davetleri, gibi hizmetleri gerçekleştiren BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun ve hızlı yemek çözümleri sunmaktadır.

BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ'nin amacı, en seçkin lezzetleri siz müşterileri ile buluşturarak sağlıklı mutfağını arzu ettiğiniz her yere taşımak; her zaman ve her koşulda en iyisini yapmaktır.

 

- MİSYONUMUZ

Yemeğin, bir ihtiyaç olduğu kadar, bir lezzet ve keyif olduğunu bilen BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, dinamik ve çözüm odaklı personeli ile özenli ve güler yüzlü hizmet vermeyi daima ön planda tutmaktadır. Hizmetin değerinin anlaşılmasında ve işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı ve ekibinizin bir parçası olmayı hedeflemektedir.

- VİZYONUMUZ

BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, dinamik ve değişime açık bir firma olarak yenilikleri zaman kaybetmeden hayata geçirmektedir. Kalite standartlarından taviz vermeden ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışarak, sağlıklı, temiz, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 

BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ ailesi;

Değerlerini ön planda tutarak yaptığı işin önemini bilerek ve işine sorumluluk bilinciyle sahip çıkmaktadır.

Yemek üretiminde ve servisinde çalışan personel için; gıda hijyeni, kişisel hijyen, servis hijyeni, mutfakta temizlik yöntemleri, iletişim konulu eğitimler verilmektedir.

Hizmet kalitesinin mal kabulünden başlayıp sofraya kadar devam ettiğinin bilincinde olarak kalite standartlarına sahip tedarikçiler ile çalışmaktadır.

Hizmet kalitesinde sürekliliği esas almaktadır.

Müşteri beklenti ve taleplerine nitelikli hizmet vererek müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemektedir.

Eğitimli ve nitelikli personeli ile daha iyiyi ve ileriyi hedeflemektedir. 

Her zaman kendini geliştirmeye yönelik bir yaklaşımla çalışmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde hızlı, hatasız ve zamanında karşılamaktadır.

 

- Hijyen ve Kalite Politikamız

BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, sektöründe öncü bir firma olmanın sorumluluğu ile satın almadan servis sonuna kadar tüm süreçlerde “Kalite” sağlamaya yönelik uygulamalar ile çalışmaktadır. 

BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ, HACCP sistemini uygulayarak %100 gıda güvenliğini sağlamaktadır. 

Amacı, hijyenik ve lezzetli yemekler üreterek aynı zamanda ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektir.

Hammadde temininde Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir firmaları ile çalışan BOLKEPÇE YEMEK SANAYİ ulusal ve uluslararası standartları uygulayarak sağlıklı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.