Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Lapina Catering
Lapina Catering

Muğla / Bodrum

Trevia Catering
Trevia Catering

Muğla / Bodrum

Anadolu Yemek Evi
Anadolu Yemek Evi

Muğla / Marmaris

Çınar Tabldot
Çınar Tabldot

Muğla / Milas

0252 367 12 20 - 0549 327 10 20

Torba Mahallesi Rıza Anter Caddesi No: 49 A/B Bodrum - MUĞLA

2015’te faaliyete geçen Bodrum Yemek Fabrikası, insan sağlığına ve geleneksel damak tadımıza uygun üretimi ile kaliteli ve lezzetli bir hizmet vermektedir.

Bodrum Yemek Fabrikası, öncelikle müşteri memnuniyetini benimsemiş ve müşterilerinin, sağlıklı ve kaliteli gıda tüketmesini düşünen bir firmadır. Amacımız mideleri doldurmak değil müşterilerimizin zevk ve güvenle yemek yemelerini sağlamaktır.

Değişen iş ortamı ve şekilleri, beraberinde yemek hizmetlerinde yapısal değişikliği gündeme getirmiştir. Bununla beraber gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları neticesinde değişik çalışma gruplarındaki insan ihtiyaçlarına özelleşebilen, kalite, hijyen ve teknoloji bakımından yüksek seviyeli, yeniliğe ve gelişmeye açık olan üretim tesisimizi Bodrum Torba 'da hayata geçirdik.

Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde yemek üretim sistemi ile verimlilik ve karlılığı ön planda tutan kurumlar ve işyerleri asli faaliyet alanları dışında olan yemek yapma ve dağıtım işini dışarıdan destek alarak çözmektedir. Bodrum Yemek Fabrikası, yerinde yemek üretim projelerindeki profesyonel deneyimlerini sizle paylaşmaktadır.


Davet ve Organizasyon

Her türlü Şirket toplantıları, kokteyl ve yemek organizasyonları, açılış ve kutlama organizasyonları, piknik organizasyonları, garden partiler, düğün, yıl dönümü, özel gün kutlamaları Bodrum Yemek Fabrikası tecrübesiyle organize edilmektedir.


Taşıma Yemek Servisi

Bodrum Yemek Fabrikası, merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar. Taşıma yemek hizmeti veren Bodrum Yemek Fabrikası merkez mutfakları,en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle,en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde toplu yemek (tabldot) üretimi yapar.