Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Cengizler Group
Cengizler Group

Yalova / Altınova

UZMAN CATERING
UZMAN CATERING

Yalova / Altınova

AKA YEMEK VE GIDA SAN
AKA YEMEK VE GIDA SAN

Yalova / Çiftlikköy

Kumsal Yemek Üretim
Kumsal Yemek Üretim

Yalova / Çiftlikköy

Yalova Yemek Sanayi
Yalova Yemek Sanayi

Yalova / Yalova

SPORIUM
SPORIUM

Yalova / Yalova

0226 800 01 12 - 0553 800 01 11

100.Yıl Cd. Çeşme Sk. No:15 Merkez/YALOVA

Yalova da organizasyon sektörünün öncü isimlerinden Özer Semiz liderliğinde kurulan bir etkinlik organizasyon firması kısa zamanda Yalova ve çevre illerde adından en çok söz ettiren organizasyon firması olmuştur.

Hayatınızın en önemli anlarını, ister düğün gününüz, kına geceniz, çocuğunuzun sünnet töreni,mezuniyet töreni veya şirketinizin personel gecesini,iş yerinizin açılışı hangi gününüzü dilerseniz bizler unutulmaz kılmak üzere sizleri bekliyoruz.

Sizlerin tüm hayallerini gerçeğe dönüştürmek için mümkün olan her şeyi yapmaya ve bunu elinizdeki bütçeye uygun hale getirmeye Bir Etkinlik Organizasyon olarak hazırız.

Sizi dikkatle dinleyen, öneren, çekincelerinizi önemseyen, bir tuval çalışması titizliği ile planlayan ve siz farkında dahi olmadan organizasyonu sizin adınıza hazır hale getiren ekibimiz için, sizlerin mutluluğuna ortak olmak en büyük ödüldür. 

Eğlenceli ama işini ciddiye alan, samimi ama prensip sahibi, heyecanlı ama profesyonel, genç ama tecrübeli Bir Etkinlik ekibi ile size hizmet vermek için buradayız.

HER ETKİNLİKTE 'BİR ETKİNLİK'

Ayrıca çiçekçilik sektöründede hizmet veren firmamız düğün nişan açılış gibi özel günlerinde sevdiklerinizin yanında olamasanızda onarı tebrik etmenizde yardımcı olur yalova çiçek siparişleriniz için www.bircicekcilik.com online satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

50 kişiden 5000 kişiye kadar her türlü catering organizasyonlarınızda ekip ve ekipman zenginliği ile hizmet vermektedir.

Catering kadromuz davet ve mönü içeriğine göre VIP, TOP VIP servisleriyle oturma düzenli olabileceği gibi, kokteyl, kokteyl prolange, piknik, mangal partisi,brunch, coffee break gibi organizasyonlarda da hizmetinizdedir.