Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Osmaniye Yemekçilik
Osmaniye Yemekçilik

Osmaniye / Osmaniye

Derya Deniz Yemekçilik
Derya Deniz Yemekçilik

Osmaniye / Osmaniye

Yeni Buluş Yemekçilik
Yeni Buluş Yemekçilik

Osmaniye / Osmaniye

0328 825 17 88

0328 825 73 88

Mehmet Akif Ersoy Mah. 8507 Sk. No: 188 Merkez/Osmaniye

  • 1970’li yıllarda faaliyetlerine başlayan ve 2007 yılında kurumsallaşan Beyoğlu Yemekçilik, kaliteyi, hijyen ve lezzet ile birleştirerek, üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir.
  • Üretim sürecinin her anı gıda mühendislerimizce kontrol edilmekte, A kalite ürünlerle, hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışıyla sunduğu hizmetlerle lezzetin adresi olmuştur.
  • Talebiniz doğrultusunda, göstereceğiniz mutfakta yerinde üretim ya da 20.000 kişi kapasiteli mutfağımızda pişireceğimiz yemekleri taşımalı olarak sizlere sunabiliriz.
  • Başta Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmet veren firmaların yöneticileri, çalışanları ve işadamlarının konforu düşünülerek, 2014 yılında hizmete aldığımız Beyoğlu Restoran, aynı anda 500 kişiye, lezzetli yemekler ve güzel bir ortam sunuyor.

Olması gerektiği gibi; huzur ve sağlıkla beraber yiyebilip, dostlarımıza çekinmeden ikramlarda bulunabilmek, çalışmalarımızın kalitesini sizlere sunabilmek için atılması gereken o ilk adımı gelin beraber atalım. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak ürün ve hizmetleri sunarken, memnuniyetinizi ön planda tutuyor, personelimiz ve gıda güvenliğine yönelik çalışmalarımızla toplu yemek sektörünün kalite çıtasını yukarı çekiyoruz. Kalitemizi artırmak adına sizlerden gelen talep ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor ve hizmetlerimize bu şekilde yön veriyoruz.Olması gerektiği gibi; huzur ve sağlıkla beraber yiyebilip, dostlarımıza çekinmeden ikramlarda bulunabilmek, çalışmalarımızın kalitesini sizlere sunabilmek için atılması gereken o ilk adımı gelin beraber atalım. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak ürün ve hizmetleri sunarken, memnuniyetinizi ön planda tutuyor, personelimiz ve gıda güvenliğine yönelik çalışmalarımızla toplu yemek sektörünün kalite çıtasını yukarı çekiyoruz. Kalitemizi artırarak adına sizlerden gelen talep ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor ve hizmetlerimize bu şekilde yön veriyoruz.

Yerinde Üretim Hizmetleri

Kuruluşunuz bünyesinde bir üretim mutfağı bulunmadığı durumlarda yemek hizmetlerini taşıma yemek olarak sunmaktayız. Tabldot yemeklerde, diyet uzmanımızın önerdiği kalori cetvelleri doğrultusunda, bütün temel gıda maddelerine eşit ağırlıklı olarak yer verilmektedir. Üretimde kullanılan hammadde, mamul ve yan mamul maddelerin seçiminde kaliteye azami özen gösterilmektedir. Kullanılan gıdaların, mevsimsel özellikleri, tazeliği, kalitesi ve soğuk zincirine dikkat edilerek tedarik edilmektedir.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda aylık ve on beş günde bir değişen ancak yemek çeşitlerinin tekrarlanmadığı mönülerimizde çeşitli sıcak ve soğuk yemek,hamur işleri, tatlı çeşitleri, salata ve meyve çeşitleri dönüşümlü olarak yer almaktadırlar.


Taşıma Yemek Hizmetleri

Yöneticilerimiz, Anlaşma yapılan Kuruluş bünyesinde bulunan mutfağı inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu kontrol eder. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereçler belirlenerek bu araçlar temin edilir. Mutfak ve salonda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır. Kuruluştan devir alınan Mutfak en kısa sürede işletmeye alınarak, lezzetli ve kaliteli yemek üretimine başlanır.


Davet ve Organizasyon

Beyoğlu Yemekçilik sektörünün önde gelen firması olarak tüm davet organizasyonlarınız için hizmet verebilen profesyonel bir ekibe sahiptir. Yalnızca davet organizasyonları ile kısıtlamayarak tüm toplu yemek organizasyonlarınızda kusursuz hizmet sunumu ile Beyoğlu Yemek Sanayi yanınızda. Bu tür organizasyonlara örnek verecek olursak; toplantı yemeği, mevlid yemeği, nişan, düğün, kokteyl, seminer günleri, açılış, fuar yemekleri, şirket gezileri gibi ve bunlara benzer organizasyonlarınızın tümünde, alanında uzman ve profesyonel ekibimiz tarafınca üstlenilip, kaliteli bir sunumu ile sizlere toplu yemek hizmetlerinde sunum yapmaktayız.