Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çağ Yemek
Çağ Yemek

Sakarya / Arifiye

Adalezzet Yemekçilik
Adalezzet Yemekçilik

Sakarya / Arifiye

Şeker Afyon Yemek
Şeker Afyon Yemek

Sakarya / Erenler

Elit Yemek
Elit Yemek

Sakarya / Erenler

As Yemek Organizasyon
As Yemek Organizasyon

Sakarya / Erenler

Ziyafet Yemek
Ziyafet Yemek

Sakarya / Erenler

Adaseç Yemek
Adaseç Yemek

Sakarya / Erenler

Ada Nehir Yemek
Ada Nehir Yemek

Sakarya / Erenler

Tek Yıldız Yemekçilik
Tek Yıldız Yemekçilik

Sakarya / Erenler

Er Akkayalar Yemek
Er Akkayalar Yemek

Sakarya / Geyve

Kupa Yemek
Kupa Yemek

Sakarya / Hendek

Osmanoğlu Yemek
Osmanoğlu Yemek

Sakarya / Hendek

Pamukova Lezzet Yemek
Pamukova Lezzet Yemek

Sakarya / Pamukova

Gülümse Yemek
Gülümse Yemek

Sakarya / Sapanca

0264 241 30 49

0264 241 30 59

Arifbey Mah.Atatürk Cad. No:98/20 Arifiye / Sakarya

30 Yılı Aşkın Tecrübemiz Ile 2007 Yılında Sakarya Ili Erenler Ilçesinde Aytaş Yemek Ünvanılı Işletmemizi Kurarak İşletmelerin Personel Yemeği, Yeride Üretim, Taşıma Yemek, Organizasyon, Cemiyet Ve Tabldot Yemek Üretimi Ile Hizmete Başladık.

 2015 Yılında Fabrikamızın Küçük Geldiğini Fark Ederek Yemek Taleplerini Karşılamak Ve Daha Iyi Bir Hizmet Sunabilmek Için Sakarya Ili Arifiye Ilçesindeki Günlük 10.000 Yemek Üretimi Yapabildiğimiz Yeni Yerimize Taşındık, Yeni Yerimizde Self Servis Lokanta Hizmeti Ile Halkımıza Lezzet Ve Kalitenin Kapılarını Araladık.

İşletmelerin, Tabldot Yemek, Personel Yemek Ihtiyacına Cevap Veren Aytaş Yemek, Yemek Sektöründe Teknoloji Ve Yenilikleri Yakından Takip Ederek Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmayı Amaç Etmiştir.

Genç Ve Dinamik 30’U ( Ülke Geneli 100) Aşkın Personeli 9 Servis Aracı Ile Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan Ve Söğütözü Ilçelerine Taşımalı Ve Yerinde Üretim Türkiye Geneli Yerinde Üretim Yapmaktayız.

Yemek Üretimlerimizi, İSO 9001 Kalite Yönetimi, İSO 14001 Çevre Yönetim, İSO 22000 Gıda Güvenliği Ve TSE Standarlarına Uygun Üretim Yapmaktayız.

 

Muhittin ALTUNTAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

- TAŞIMA YEMEK

Müşterilerimizin Öneri Ve Istekleri Doğrultusunda, Kalori Ve Besin Değerleri Göz Önünde Bulundurularak Uzman Personelimiz Tarafından Oluşturulan Menüler, Merkez Mutfağımızda Hazırlanarak Hijyen Zinciri Kırılmaksızın Müşteriye Ulaştırılır.

Gıda Mühendislerimiz Tarafından Yemeklerin Hazırlık Aşamasından Üretim Ve Sevkıyat Aşamasına Kadar Olan Her Basamakta, Gerekli Kontroller Yapılarak Siz Değerli Müşterilerimize %100 Gıda Güvenliği Sağlanmış Ve Lezzetli Yemekleri Sunmaktayız.

- YERİNDE ÜRETİM

Günümüzde Çeşitli Kurumlar, Yemek Ihtiyaçlarının Karşılanmasında Dışarıdan Destek Almakta Ve Böylece Kendi Faaliyet Alanlarına Yoğunlaşmaktadırlar.

Aytaş Yemek Olarak, Toplu Yemek Sektöründeki Yılların Deneyimi Ve Uzman Kadrosuyla Size Mutfağınızı Kullanarak Yemek Üretimi Yapar. Mutfağınızın Olmaması Halinde, Yeni Mutfak Oluşturarak Personelinizin Yemek Ihtiyacını Karşılarız.

- ORGANİZASYON

Kaliteli Ve Kusursuz Hizmet Anlayışını Benimsemiş Olan Aytaş Yemek, Dilediginiz Mekanda Düğün, Cemiyet, Kokteyl, Kutlama Vb. Organizasyonlarınızda Konuklarınızın Yiyecek Ve Içecek Ihtiyaçlarının Karşılanmasından, Salon Ve Masa Düzenlemelerine Kadar Çok Geniş Bir Hizmet Yelpazesi'de Sunmaktadır. Sizlere, Sunduğumuz Kusursuz Hizmetle, Konuklarınıza Keyifli Ikramlarda Bulunma Zevkini Yaşatacağız. Özel Günlerinizde, Açılışlarınızda, Davet Ve Partilerinizde Yanınızda Olmak Ve Sizi En Iyi Şekilde Temsil Etmek Bizim Işimiz.

- PİKNİK

Kaliteli Ve Kusursuz Hizmet Anlayışını Benimsemiş Olan Aytaş Yemek Olarak Firmaların, Işletmelerin, Okulların, Kamu Kuruluşları Ve Işletmelerin Piknik Organizasyonlarını Geniş Tecrübelerimiz Ile Eğlenceli Ve Huzurlu Bir Ortam Yaratarak Personelinizin Ve Sizlerin Anılarınızada Yer Edeceğimizden Emin Olabilirsiniz. Unutmayın Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.

-SELF SERVİS

Aytaş Yemek Olarak, Kaliteli, Lezzetli Ve Uygun Fiyatlarımızla Yemekhanesi Olamayan Işletmeler Ve Halkımızla Buluşturduğumuz Self Servis Lokantamız Ile Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindeyiz.

  • MUŞ DEVLET HASTANESİ
  • YENİKENT DEVLET HASTANESİ

  • Bu firmadan teklif al Bu firmaya mesaj gönder
    Hizmet Türleri
    Hizmet verdiği Şehirler