Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Bayramlar Yemek Fabrikası
Bayramlar Yemek Fabrikası

Elazığ / Elazığ

Saray Yemek Fabrikası
Saray Yemek Fabrikası

Elazığ / Elazığ

Can Yemek Fabrikası
Can Yemek Fabrikası

Elazığ / Elazığ

Aşçıoğlu Yemekçilik
Aşçıoğlu Yemekçilik

Elazığ / Elazığ

0424 255 56 35

0424 255 13 41

Yeni Küçük Sanayi Sitesi O Blok No:4-5 Merkez / Elazığ

 1992 yılında 2000 kişilik  kapasiteye sahip mutfağıyla Doğu Anadolu bölgesindeki ilk yemek fabrikası olarak kurulan Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası, kuruluşundan beri yaptığı  yeni yatırımlar  ve kapasite artırımıyla, günümüzde Doğu Anadolu bölgesinin en büyük ve en modern yemek fabrikası olarak  hizmet vermeye devam etmektedir.


   Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası bugün 20.000 kişilik kapasiteyle ISO 9001:2000 ISO 22000 sistemine uygun, TSE normlarındaki mutfağı ve gıda mühendisleri denetiminde tecrübeli personelleri tarafından hazırlanan geniş bir ürün portföyüne ve bunları müşterilerine ulaştıracak büyük bir araç filosuna sahiptir.


   Elazığ Aşsan Yemek Fabrikasında satın alma birimi tarafından temin edilen besin maddeleri; Türk Standartları Enstitüsü, ISO 9001:2000 ve ISO 22000 sistemine uygun standartlarda dizayn edilen kuru depo, soğuk depo, günlük depo kısımlarında özelliklerine göre muhafaza edilmektedir.


    Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası olarak amacımız, hak ettiğiniz en iyi yemeği ve en iyi hizmeti olabilecek en iyi fiyatlara sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır.

Catering Hizmeti

Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası işyeri ve okullara sunduğu personel yemeği hizmetinin yanı sıra düğün, nişan, sünnet gibi yemekli organizasyonlarınızda da uzman kadrosu, modern ekipmanları ve istekleriniz doğrultusunda  hazırlanan  zengin menüleri  ile hizmetinizdedir.


Günümüzde bireylerin iş, eğitim ve sosyal yaşamlarındaki değişiklikler insanların birçoğunun ev dışında, başkaları tarafından hazırlanan yiyeceklerle beslenmesine yol açmıştır. Aşsan Yemek Fabrikası, bu konuda üstüne düşen görevi toplu beslenme adına tamamen standartlara uygun olarak hijyen ve sanitasyonu en üst seviyede olan sağlıklı bir toplu beslenme faaliyetinde bulunmaktadır.


Elazığ Aşsan Temek Fabrikası toplu beslenme hizmetlerinin en önemli birimi ve kısmı olan üretim aşamasında gıda mühendisleri kontrolünde, uzman ve deneyimli personelleriyle, titiz bir çalışma zincirini takip etmektedir. 


Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası damak tadınıza uygun yemeklerini ve tatlılarını seçkin markaların kaliteli malzemeleriyle hijyenik bir ortamda hazırlayıp en uygun fiyatlarla  hizmetinize sunmaktır. 


Yerinde Üretim Hizmeti

Yemeğin hazırlanması, pişirilmesi ve sunumuna kadar tüm işler Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası sorumluluğunda kendi mutfağınızda gerçekleşmektedir. 


Proje mühendislerimiz müşterilerimizin mutfağının dezenfeksiyonu ve haşere kontrolü gibi konularla ilgili gerekli ön çalışmaları yapmaktadır. Sunulan aylık menülerde, günlere göre yemek dağıtımından, porsiyon miktarlarının belirlenmesine kadar her aşamada uzman personellerimiz kalite standartlarına uygun biçimde gerekli düzenlemeleri yapmaktadırlar.


Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası tesislerinde  taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2008 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet verilmektedir.  


Davet ve Organizasyon Yemeği

Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası ziyafetler, davet, düğün ve kokteyl gibi; hijyen, görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle kusursuz olarak yerine getirmektedir.


Bütün ikramlar düğünlerinize özel olarak en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personellerimiz tarafından tüm isteklerinizi mükemmel bir şekilde karşılayacak biçimde organize edilmektedir.


Taşıma Yemek

Şirketimiz sahip olduğu kalite sistemi belgeleri ile; "Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi" alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslararası geçerliliğe sahiptir.


Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası tesislerinde hazırlanan menüler Gıda Mühendisleri, Diyetisyen ve Beslenme Uzmanları tarafından firmanızın ihtiyaç duyduğu doğrultuda ve uluslararası standartlarda oluşturulmaktadır.


Tabldot Yemek


Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası
tabldot yemek  üretiminde hijyen, lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak toplu yemek hizmetini tercih edenler için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği yeni üretim ve sunum anlayışı ile tabldot yemek üretiminde ihtiyaçları ve talepleri tam olarak karşılayacak şekilde üretim yapmaktadır.


Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası lezzetinin temelini, işinin ehli aşçılarla çalışmak ve yemek üretiminde kullanılan "A" kalite malzemelerin kontrol edilerek alınmasıyla oluşturur.


Menüler Gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesi ve sunumuna kadar üretim sürecinin tüm aşamalarında sorumlu Gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir.


Yemek üretimi ve dağıtımı ile ilgili hijyen dahil olmak üzere her çesit konu AŞSAN Yemek Fabrikası tarafından koordine edilmektedir.


Özel Günleriniz için Yemek

Verdiğimiz bazı hizmetler;

  • Özel gün (düğün, nişan, kına gecesi, balo, hac, sünnet ve taziye) yemekleri.
  • Okul yemekleri
  • Fuar, tanıtım ve toplantı organizasyonları
  • Kokteyl, parti organizasyonları
  • Coffee Break
  • Mangal ve piknik organizasyonları
  • Sandviç, kumanya ve paket yemek