Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Ortaklar Yemek
Ortaklar Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

True Food
True Food

Eskişehir / Odunpazarı

Mamatoğlu Yemek
Mamatoğlu Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

Zümrüt Yemek
Zümrüt Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

Yemek Dünyası
Yemek Dünyası

Eskişehir / Odunpazarı

Misaş Hazır Yemek
Misaş Hazır Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

Pınarkaya Yemek
Pınarkaya Yemek

Eskişehir / Tepebaşı

0222 228 18 85

0222 228 18 65

Organize San. Bölgesi 10. Cd. No:13 ESKİŞEHİR

Asır Yemek 2005 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan fabrikasında yemek üretim ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda konusunda uzman, dinamik, eğitimli ve gelişime açık işini seven personeli ile Aralık 2006 da Eskişehirdeki üretim tesislerini faaliyete geçirmistir.

Asır Yemek, davetleriniz, seçkin mönülerimiz, tüm ekipmanlarımız, tecrübeli asçılarımız ve servis elemanlarımızla, sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Yemeklerimizde kullandığımız et ve et ürünleri ile süt ve süt ürünleri, her türlü bakliyat çeşitleri, makarnalar, baharatlar, salçalar ve özellikle sıvı yağ piyasadaki tanınmış markalardan kullanılmaktadır. Sebze ve meyveler haftada 2 gün halden taze olarak temin edilmektedir.

Tesisimize gelen bütün malzemeler gıda mühendisimizin kontrolünde teslim alınmakta, standartlara uygun olmayan, kullanım tarihi geçmis ya da taşıma sırasında hasar görmüş hiçbir ürün firmamızca kabul edilmemektedir.

Firmamız, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , Tarım ve Köy Işleri Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgelerini alarak bu sektörde güvenilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 • TAŞIMA YEMEK

Personelinizin yemek ihtiyacını karşılamak üzere işletmenizde yemek üretimi yapılabilecek bir alan bulunmaması durumunda çözümü sizin için Asır Yemek üretiyor. 

Asır Yemek Üretim Tesislerinde Son teknoloji ile bilinen markaların ürünlerini kullanarak, standartlara kaliteye ve gıda tüzüğüne uygun mühendislerimiz, uzman aşçılarımız eşliğinde hijyen kurallarına uyarak hazırlanan yemeklerimizi müşterilerimizin istediği zaman diliminde işletmelerine ulaştırıyoruz. 

Zamanınızın kıymetli olduğunu biliyor ve zamanınızı boşa harcamak istemiyoruz. Müşterilerimizin zamanlarını, damak lezzetlerine uygun ve sağlıklı yemekleri deneyimleyerek geçirmeleri, yemek vakitlerinden olabildiğince keyif almaları bizim başlıca önceliklerimizdendir. Bunu sağlayabilmek için yemekler, salatalar ve yan ürünler hazırlandıktan sonra sıcaklıklarını koruyabilecekleri uygun izolâsyonla donatılmış taşıma kutularına yerleştirilerek kilitlenir. Dış ortamın havasıyla temas sıfıra indiğinden, hijyen prensiplerinin bütün gerekliliklerini yerine getirebiliyor ve yemeğinizi beklediğiniz kalitede, üstelik tam vaktinde size ulaştırıyoruz.

“Tam yerinde, tam tadında, tam vaktinde…”


 • YERİNDE ÜRETİM

Yemeğinizi fabrikanızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz. Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde "kendi iş yerine konuk olma keyfi" yaşatıyoruz.

Yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin genelde tercih ettiği bu çözümle beraber temel olarak yemek üretimi sizin mutfağınızda Asır Yemek ekibince hazırlanır ve servis edilir. Bünyesinde yemekhane ve endüstriyel mutfak bulunan müşterilerimizin tercihi olan yerinde yemek hizmetinde, müşterimiz ile yapacağımız anlaşma ile beraber mutfağın yemek üretimi için gerekli koşullara sahip olup olmadığının kontrolü yapılmaktadır. Eksiklikler varsa bunlar giderilerek yemek üretimine uygunluk sağlanır. Kafeterya ya da yemekhane gibi toplu yemek tüketilen alanlarınızın servise uygun hale getirilmesi, ihtiyaca göre dekore edilmesi ve planlanması gerçekleştirilir. Böylelikle Asır Yemek, yerinde yemek üretim hizmetini, sıradan tabldot yemek üretim anlayışının daha ötesine taşır ve beklentilerinizi karşılayacak yerinde yemek çözümleri üreterek sizi mutlu eder.

 • ZİYAFET & ORGANİZASYON

"Yerinde yemek üretimiyle mutfaklarınız ASIR YEMEK ile buluşuyor"

Tadı Damağınızda Kalmasın Diye…

Özel günlerinizi ziyafete dönüştürün.

Asır Yemek, sadece işyerlerinin yemek ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz. Dostların, misafirlerin ağırlandığı yahut önemli toplantıların gerçekleştiği organizasyonları, lezzetli birer anıya dönüştürür.

Asır Yemek; organizasyon, özel günleri ve önemli buluşmaları nitelikli yemek ikramlarıyla ziyafete dönüştürür. Yalnızca içeriğiyle değil, sunumuyla da göz dolduran kalitesindeki ikramlıklar davetinizin prestijini yükseltir.

 • Piknik Organizasyonları,
 • Konser & Festivaller, 
 • Eğitim Seminerleri, Ürün Tanıtımları,
 • Düğün, Nişan, Sünnet Kutlamaları,
 • Bayi Toplantıları, Özel Kutlamalar,
 • Fuar & Tanıtım Organizasyonları,
 • Yıl Dönümü & Kutlama Çalışmaları,
 • İftar Davetleri,


 • MENÜ PLANLAMASI

Menü planlaması; işletmemizin kalbini oluşturmaktadır. İyi planlanmış mönülerle müşteri tatmini, çalışanlar arasında dengeli görev dağılımı, çalışanların motivasyonu, satın almanın kolaylasması, servisin düzenli işlemesi gibi faydalar elde edilmektedir.

Menüde yer alan yemekler bir yandan tüketicinin temel besin gereksinimlerini karşılarken bir yandan da sosyal ve psikolojik doyum sağlamalı, ekonomik ve eğitici olmalıdır.

Bu nedenle mönü planlama birçok etmenin göz önüne alınarak yapılması gereken ve ayrı bir uzmanlık gerektiren bir iş olmaktadır. ASIR YEMEK bu işlemi toplu beslenme konusunda uzman gıda mühendisi ve teknikerleri ile birlikte müşteri beklentileri doğrultusunda yapılan anket çalışmaları neticesinde yapmaktadır.

Menü planlaması amaçları arasında ; yemek hizmeti verilen grubun yeterli ve dengeli beslenmesini sağlamak, beslenme maliyetlerini denetim altına almak ve tüketiciyi memnun etmektir.

Yemek hizmetlerinden faydalanan çalışanın besin ihtiyacı; yaşına, cinsiyetine, kilosuna, iş koluna, çalışma performansına ve bazı özel durumlara göre , yemek alışkanlıkları ise yaş, eğitim, sosyal ve kültürel yapı, gelenek ve göreneklere göre değişmektedir.

Kişilerin günlük enerji harcamaları ve bir öğünde almaları gereken kalori miktarlarına uygun, protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral değerlerine göre yemek ve kahvaltı menüleri planlanmakta, yemeklerin birbirleriyle uyumlu olması kriteri de dikkate alınarak müşteri beğenisine sunulmaktadır