Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Hanemiz Yemekçilik
Hanemiz Yemekçilik

Niğde / Niğde

0532 375 64 32

Efendibey Mah. Yeşilburç Yolu Üzeri Saylan Sok. Merkez, NİĞDE

Şirketimiz 2016 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup 35 yıllık yemekçilik sektöründeki deneyimi ve tecrübesiyle hizmet vermektedir. Sektörünün lider ve öncü firmalarından olmuştur,Kalitenin güven veren saygın adresine dönüşen AŞÇI YEMEKÇİLİK GIDA TEM.İNŞ.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Müşteri memnuniyetini hedef alarak 35 yıllık deneyimimiz ve uzman kadromuzla hizmet vermektedir.

Taşıma Üretim

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda, Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek, bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.


Yerinde Üretim

Yerinde üretim hizmeti, firmaların kendi alanlarında üretilen yemeğin, üretildiği noktada servise sunulmasıdır. Kaliteli ham maddelerimiz ile profesyonel kadromuzun ellerinden çıkan yemekler üretildiği noktada servise sunulduğundan, kalite ve lezzet kaybı olmamakta, bununla beraber firmamızın hizmet ve lezzet kalitesi zedelenmemektedir.


Kurumsal Organizasyonlar

Aşçı Yemekçilik firmaların özel günleri ve önemli buluşmaları nitelikli yemek ikramlarıyla ziyafete dönüştürür. Yalnızca içeriğiyle değil, sunumuyla da göz dolduran ikramlıklar davetinizin prestijini yükseltir. Şirket yemek ve davetleri, şirket iftar yemekleri, şirket kuruluş günü kutlamaları, sosyal etkinlikler, yılbaşı kutlamaları , yaz eğlenceleri, piknikler, seminer, kongre ve lansman organizasyon gibi organizasyonlarınız, konusunda uzman ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.


Davet, Etkinlik

Aşçı Yemekçilik sadece işyerlerinin yemek ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz. Dostların, misafirlerin ağırlandığı yahut önemli toplantıların gerçekleştiği organizasyonları, lezzetli birer anıya dönüştürür. Toplantı yemeği, seminer günleri, fuar yemekleri, kokteyl, açılış vb. tüm organizasyonlarınız, konusunda uzman ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.


Cenaze, Mevlid Yemeği

Aşçı Yemekçilik olarak, vefat eden yakınlarınızın ardından ihtiyaç duyacağınız yemek hizmetleri vevefat yıldönümleri gibi zor anlarınızda yalnız bırakmayıp sizler için en iyi hizmeti eksiksiz olarak vermek için uzman ekip kadromuzla hizmetinizdeyiz.


Düğün, Nişan, Sünnet Yemeği

Düğün günü çiftler için en güzel ve özel zamanıdır. Çiftler hayatlarının bu özel gününde her şeyin kusursuz bir şekilde olmasını ister. Düğün, nişan, kına gecesi ve tüm özel günlerinizde güzel bir yemek de kusursuzluğun göstergesidir. İsterseniz yöresel isterseniz de farklı menü çeşitleriyle dostlarınızla beraber lezzetli dakikalar geçirmeniz için uzman ekip kadromuzla hizmetinizdeyiz. Düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerinizde Aşçı Yemekçilik olarak pek çok talepleriniz için arzu ettiğiniz menüyü bütçenize uygun olarak hazırlayıp sunuyoruz.