Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Gurme Yemekçilik
Gurme Yemekçilik

Adana / Seyhan

Kapya Catering
Kapya Catering

Adana / Sarıçam

Besler Catering
Besler Catering

Adana / Yüreğir

Mercan Hazır Yemekçilik
Mercan Hazır Yemekçilik

Adana / Yüreğir

Şekeröz Yemek
Şekeröz Yemek

Adana / Sarıçam

Şevik Yemekçilik
Şevik Yemekçilik

Adana / Sarıçam

Doğuş Catering
Doğuş Catering

Adana / Aladağ

Kervan Yemekçilik
Kervan Yemekçilik

Adana / Ceyhan

Baker Yemekçilik
Baker Yemekçilik

Adana / Seyhan

AS Yemekçilik
AS Yemekçilik

Adana / Seyhan

9. Sanat Catering
9. Sanat Catering

Adana / Seyhan

İŞTE YEMEK
İŞTE YEMEK

Adana / Seyhan

Kardelen Yemekçilik
Kardelen Yemekçilik

Adana / Seyhan

Esin-Ça Catering
Esin-Ça Catering

Adana / Seyhan

Liva Hazır Yemek
Liva Hazır Yemek

Adana / Seyhan

0322 346 38 38 - 0322 346 66 88 - 0533 722 06 05

0322 346 66 89

Büyük Toptancılar Sitesi B-2 Blok No. 6-8 YÜREĞİR / ADANA

Arı - 2 Yemekçilik 50m2'lik mutfağında 1992 yılında başladığı toplu yemek hizmetini 2005 yılında da Adana Büyük Toptancılar Sitesindeki 800m2'lik mutfağında sürdürmektedir.

Türkiye'de herkese örnek olacak bu tesiste TS EN ISO 9001:2000 sistemi uygulanmaktadır. USA ve Avrupa Birliği'nin gıda üreten yerlerde insan sağlığı için zorunlu kıldığı HACCP sistemini de uygulamaya geçirmiştir. Avrupa standartlarındaki bu tesiste her şey en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Personelin dinlenme salonundan soyunma kabinlerine kadar birçok sosyal imkanlar şirketimiz tarafından hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadan çalışanların hizmetine sunulmuştur.


Tesisimiz günde 10 000 tabldot yemek çıkarabilecek kapasiteye sahiptir. 2005 yılı itibariyle 20 sayısının üstünde firmaya günde 3000 sayısının üzerinde yemek tedarik etmekteyiz. Fakat kapasitemizi sürekli arttırmayı, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek misyonumuzun temel prensibidir. Arı - 2 Yemekçilik kurucuları olarak, şirketimizi ilk kurduğumuz günkü heyecan, şevk, hırs ve azimle yönetmekten, her zaman mutluluk ve gurur duymaktayız.

Kalite ve lezzetin kullanılan malzemelerle sağlanacağına inanan firmamız yılların verdiği tecrübe ile sektöründe öncü olmayı başarmıştır.

Arı Yemekçilik; üretimlerini gıda mühendislerinin kontrolünde, usta aşçılarla gerçekleştirip, yetkin yönetim ve lojistik birimleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışarak hizmetlerini çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Teknolojideki son trendleri takip ederek, konusunda uzman pernonellerimizle kalite ve hijyene önem vererek iş potansiyelini bölgemizde arttırmaya devam ediyoruz.


Dürüstlük ilkesi esası

Firmamızda, müşteriye saygılı bir yapımız vardır. Yazılan mönülere tamamıyla uyulmaktadır. Elimizde olmayan nedenlerle olan değişiklikler asgari seviyede tutulmaktadır. Her türlü gıda konusunda sizlere yardımcı olma yanında danışmanlığınızı yapmaya da talibiz. Hazırlamayı düşündüğünüz mutfak için gerekli ekipman, proje ve kurulmasında yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. 


Müşteri tatmini ilkesi

Tabldot yemeklerde, bütün temel gıda maddelerine eşit ağırlıklı olarak yer verilmektedir. Üretimde kullanılan hammadde, mamul ve yarı mamul maddelerin seçiminde kaliteye azami özen gösterilmektedir. Kullanılan gıdaların, mevsimsel özellikleri, tazeliği, kalitesi ve soğuk zincirine dikkat edilerek tedarik edilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda aylık ve on beş günde bir değişen ancak yemek çeşitlerinin tekrarlanmadığı mönülerimizde yüzlerce çeşit sıcak ve soğuk yemek, hamur işleri, tatlı çeşitleri, salata ve meyve çeşitleri dönüşümlü olarak yer almaktadırlar.


Profesyonel kadrosuyla

Her türlü kokteyl parti ve catering organizasyonlarınızda sorunsuz bir hizmeti yılların deneyimiyle siz değerli müşterilerine ulaştıran "Doğuş", yetişmiş kadrosu ve eksiksiz ekipmanı ile bu konuda da yeterliliğini kanıtlamıştır. Dostlarınız ve personeliniz için organize etmeyi düşündüğünüz kokteyl ve yemeklerde sizlere en iyi fiyat ve hizmet vermek, şirketimizin politikasıdır.  • Kurumsal Yemek Çözümleri
  • Toplu Yemek Organizasyonları
  • Yerinde Üretim
  • Tabldot Yemek Üretimi ve Servisi
  • Kumanya ve Paket Yemek