Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
ÇA-BA YEMEK
ÇA-BA YEMEK

Kocaeli / Çayırova

Nurhan Yemek
Nurhan Yemek

Kocaeli / Çayırova

Ziyade Yemek
Ziyade Yemek

Kocaeli / Darıca

Özseç Yemek
Özseç Yemek

Kocaeli / Derince

Aş-San Catering
Aş-San Catering

Kocaeli / Gebze

SYH Yemek Hizmetleri
SYH Yemek Hizmetleri

Kocaeli / Gebze

Çakır Catering
Çakır Catering

Kocaeli / Gebze

Dilaş Yemek
Dilaş Yemek

Kocaeli / Gebze

Özgür Yemek
Özgür Yemek

Kocaeli / Gebze

Garanti Yemek
Garanti Yemek

Kocaeli / Gebze

İkizler Catering
İkizler Catering

Kocaeli / Gebze

DAF KURUMSAL
DAF KURUMSAL

Kocaeli / Gebze

Elif Catering
Elif Catering

Kocaeli / Gebze

Mertçe Yemek
Mertçe Yemek

Kocaeli / Gebze

Sahara Catering
Sahara Catering

Kocaeli / Gebze

Serbal Yemek
Serbal Yemek

Kocaeli / Gebze

Nezih Ticaret
Nezih Ticaret

Kocaeli / İzmit

Kızılkaya Lezzet Grubu
Kızılkaya Lezzet Grubu

Kocaeli / Körfez

Altın Tat Yemek
Altın Tat Yemek

Kocaeli / Körfez

TARHUN CATERING
TARHUN CATERING

Kocaeli / Başiskele

Yenibahar Catering
Yenibahar Catering

Kocaeli / Başiskele

Altun Yemek Sarayı
Altun Yemek Sarayı

Kocaeli / Başiskele

Apaydın Catering
Apaydın Catering

Kocaeli / Başiskele

0850 303 58 38

İnönü Mahallesi 1996 Sokak No: 18 Gebze / KOCAELİ

ARF GROUP, sektörde 20 yıldır Güvenlik ve Temizlik hizmetleri ile birçok saygın ulusal ve uluslar arası kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

ARF GROUP Güvenlik ve Temizlik hizmetleri yanı sıra şimdiye kadar müşterilerimizin değişken ihtiyaçları ve karşılanması gerekli taleplerini de yerine getirmekteydi.

Gelişen dünyada “FACILITY MANAGEMENT” adı altında süratle bir tesisin her türlü hizmet ihtiyacını anahtar teslimi karşılanması yanında birçok avantajları da getirerek ülkemize de sirayet etmiştir. Buradan hareketle, ARF GROUP 2016 yılından itibaren bu hizmetleri “Tesis Yönetim Hizmetleri” olarak adlandırarak verdiği hizmetlerle “Tesis ve İhtiyaçlarının Giderilmesi İçin Gerekli Olan Her Şeyi Tedarik Eden” hizmet anlayışını benimsemiş ve yapılanmasını buna göre dizayn etmiştir. ARF GROUP, Tesis Yönetimi’nden Güvenlik Hizmetleri’ne, Temizlik Hizmetlerinden Yemek Hizmetleri’ne, Ulaştırma Hizmetlerinden İş Gücü Temini Hizmetleri’ne, Pest Kontrol’den Bahçe ve Havuz Bakım Hizmetleri’ne kadar her biri ayrı bir uzmanlık ve yetkinlik gerektiren sektörlerde yüksek kalite standartlarını yakalamıştır. ARF GROUP, bugün sektörde 20 yıllık tecrübesi, Avrupalı kimliği ve yeni nesil hizmet anlayışı ile huzurlarınızdadır.


GLOBAL DÜŞÜNDÜK, ARTIK AVRUPADAYIZ…

ARF GROUP, sektöründe Almanya’da şubeleşen ve hizmetlerini global hale getiren ilk ve tek Türk firmasıdır.

İlk şubesini Frankfurt’ta açan ARF GROUP, hizmet ve kalite anlayışını bundan böyle Avrupa’ya taşımanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Yirminin üzerinde Avrupa birliği ülkesi menşei olan müşterilere sahip grubumuz bu müşterilerinin memnuniyeti ile Avrupa’daki merkez ve diğer şubelerine de hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Değerli Müşterimiz,

Müşterimiz diye başlıyorum, çünkü biliyorum ki, bugün olmasa da ilerleyen dönemlerde, mutlaka bir yerde yollarımız kesişecek ve sizlere hizmet edeceğiz… Neden bu kadar iddalıyız? Çünkü;

  • İşimizi çok seviyoruz!… Müşterimizi sahipleniyoruz!… İşletmemizi sahipleniyoruz!
  • Marka kültürünüzü benimsiyoruz!… Personelimizi önemsiyoruz!…
  • Personellerimizi de aynı kültürle yetiştiriyoruz…


O zaman tek şey kalıyor, hizmet kalitemizi sizlere yansıttıysak bir de asgari müşterek ve ortak menfaatlerde buluştuysak, neden size hizmet veren tedarikçiniz ve bizim deyimimizle Çözüm Ortağınız olmayalım…

Biz kaliteli hizmeti, yasal sorumluluklarımızı ve müteselsil kefaletinizi ön planda tutarak, en iyi hizmeti, en uygun verebilecek bir firma olduğumuz için tercih nedeniniz olacağız.

Biz, sadece sorunlarınızı tespit etmeğe değil, sorunlarınızı bertaraf etmeye, çözmeye ve bu çözümleri geliştirmeye adayız.

Biz, hizmetlerimizi, amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelleştirdik.

Sevgiyle kalın.


Saygılarımla,

Arif GÜLEN

ARF Group

Yönetim Kurulu Başkanı

Taşıma Yemek Hizmetleri

Kurumsal  müşterilerimizin  kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği  ve   kumanya gibi her türlü yemek  ihtiyacı  merkez mutfağımızda  gıda güvenliği kuralları çerçevesinde  ve   kontrollerimiz altında hazırlanan  yemek çeşitlerimiz ile giderilir. 

Mutfağımızda özenle ve hijyenik şartlarda hazırlanan yemeklerimiz ,  soğuk ve sıcak ısı zincirini korumak adına  özel olarak yaptırdığımız  soğutmalı bölümlere sahip araçlarımızda  uygun  bölümlere yerleştirilir ve  servis noktalarına taşınır.

Müşterilerimizin  yemek salonlarında  ARF kalitesini yansıtmak adına  sunumumuzu en güzel   şekilde  yapabileceğimiz  görsel  çalışmalar yapılır.

Merkez mutfağımızda hazırladığımız yemeklerden, kullandığımız  su’ dan , satın aldığımız hammaddelerden, personel  el ve ekipman yüzeyinden  örnekleme yolu ile alınan numunelerin  mikrobiyal yükü, mutfağımız bünyesinde bulunan mikrobiyoloji  laboratuvarında  yaptığımız analizler ile  takip edilerek  hijyen konusunda  üst  standartlarda  çalışma sağlanır.

Personellerimize sürekli verdiğimiz  eğitimler ile  kalite ve hijyen bilinci yüksek tutularak  hizmetimizdeki standartlarımızın  sürekli olması sağlanır.


Yerinde Üretim Hizmetleri

Müşterilerimizin  kendi tesislerinde  kurulan  mutfaklarda tecrübeli kadrolarımız ile   gıda güvenliği koşullarına riayet edilerek hazırlanan  tüm yemek çeşitleri itina ile servise  sunulur.

Yemek  salonlarında  yaptığımız dekorasyon çalışmaları ile  yemek yenilen ortamların  görsel anlamda da müşterilerimize hitap etmesi  sağlanır.

Personelimizin , ekipmanlarımızın ve üretimimizin  hijyenik durumu ve  gıda güvenliği koşulları  kalite yönetim ekibimizin denetçileri ile periyodik olarak denetlenerek gerekli aksiyonlar hızlıca alınır. Ayrıca  yerinde üretim mutfaklarımızdan da numuneler alınarak  tesisimizdeki laboratuvarımızda analizler yapılır ve  mikrobiyal yük takip edilir.

Yerinde üretim mutfaklarında  da merkez mutfağımızda olduğu gibi kalite  departmanının  personelimize bizzat  verdiği  eğitimlerle  tüm mutfaklarımızdaki  hizmet standartlarımızın  eşit olması sağlanır. 


Organizasyon & Etkinlikler

Tüm davet, organizasyon, kokteyl, party, coffebreak  ve alacarte  sunum gerektiren  hizmetler, bu alanda dünya mutfaklarına hakim tecrübeli kadromuzla en yüksek  görsel ve hijyenik standartlarda  kendi mutfağımızda hazırlanan seçkin menülerle  verilir. 

Müşterilerimize,  gelen taleplere özgü menüler hazırlanarak  tecrübelerimizin getirdiği bakış açısıyla farklı ve sıradışı öneriler  sunulur .   Özel günlerinizi emeğimiz ve hizmetimizle daha da özel yaşamanız  için gereken tüm çalışmalar hassasiyetle yapılır.