Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Address Catering
Address Catering

Edirne / Edirne Merkez

İlkem Yemek
İlkem Yemek

Edirne / Edirne Merkez

Onur Yemek
Onur Yemek

Edirne / Havsa

Tarçın Yemekçilik
Tarçın Yemekçilik

Edirne / Keşan

0284 212 43 01 – 0284 212 43 02

0284 225 59 21

Kocasinan Mah. E-5 Karayolu Cad. No: 20 Edirne

1996 YILINDAN BERİ SİZLERLE  

ALSO catering, toplu yemek,  hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer almak amacı ile 1996 yılından bu yana merkezi Edirne’de olmak üzeri faaliyet göstermektedir. 30 çalışanımız ve 6375 tabldot/gün üretim kapasitemizle her an kendimizi yenileyerek hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyoruz. Sürekli gelişimi, müşteri odaklı yönetimi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güleryüzlülüğü misyon edindik. İhtiyaçlarınıza en uygun, çeşitli, hızlı ve esnek çözümü sunmak için yanınızdayız.    

- KALİTE POLİTİKAMIZ    

Also catering’ in temel amaçları; kaliteli ve lezzetli yemek sunmak, hijyenik bir ortamda üretim yapmak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanmasıdır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe önde gelen firmalardan temin edilmektedir.    Konusunda eğitimli çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmetlerimiz;    

 

  • - Kalite standartlarında,
  • - Hijyenik şartlarda,
  • - Müşteri istek ve önerileri gözetilerek,
  • - Doğaya saygılı, üretilmektedir.

Toplu yemek üretiminde hijyen, lezzet ve kusursuz servis unsurlarını içeren ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 kalite belgeleri bulunmakta ve bağımsız denetçiler tarafından kalite ölçümlemeleri yapılmaktadır.

- ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  Yemek sektöründe faaliyet gösteren firmamızın;    Proses koşullarının ortaya koyduğu çevre boyutlarının çevre ve insan sağlığı üzerinde olabilecek etkilerini en aza indirmek.  Kaynakları etkin ve verimli kullanmak için çevre ve ilgili kanun ve mevzuatlar ile yasal şartlar doğrultusunda gerekli faaliyetleri planlamak ve hayata geçirmek.  Enerji, su, yakıt ve doğal kaynak kullanımında tasarruf yöntemleri uygulamak,  Şirket içi eğitimler vererek, çalışanlarımıza Avrupa standardında çevre bilinci kazandırmak,  Üretimde, serviste, temizlik ve ilaçlamada “Çevre Dostu” ürünler kullanmak. (Tedarikçi firmadan temin edilen deterjanlar doğada % 80 parçalanır.)  Evsel atıkların kontrolünün yanı sıra dönüşüm atıklarının ayrıştırılarak lisanslı firmalara teslim edilmesi ile geri dönüşümüne katkı sağlamak, (Atık yağlar, biodizel kullanım için Çevre ve Orman Bakanlığı lisansli Kolza firmasına verilir.) (Kağıt, karton, cam ve tenekeler gıdalardan ayrı biriktirilir, belediyenin geri dönüşüm departmanına teslim edilir.) (Araç aküleri, üretici firmaya gönderilerek, imha ettirilir.) (Piller, atık pil kutularına konarak, TAP firmasına teslim edilir.) (Florasan ve kartuş atıkları diğer atıklardan ayrı şekilde depolanır, geri dönüşüm firmalarına teslim edilir.)  ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini benimsemek ve sistemin devamlılığını sağlayarak sürekli iyileştirmek,  Çevre Politikamızdır.

-YERİNDE ÜRETİM

Tüketici sayısı 100’in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.    Yemek hizmeti kapsamında; mönü hazırlama, satın alma, üretim ve mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.    Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin. Türk ve Batı menüsünden seçkin yemekleri sizin mutfağınızda üretelim.

- YEMEKLİ ORGANİZASYONLAR

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.    

Also Catering olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz.  Doyurucu içeriği ve alternatif menüleri ile hazırlanan sandwich ve kumanyalar; çalıştığınız mekanda, ofisinizde, gezilerinizde, pikniklerinizde, masanızın başında ve tüm özel günlerinizde sizlere farklı bir lezzet sunmaktadır.    

Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin.

- TAŞIMALI YEMEK HİZMETİ

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.    

  • Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

- CAFE & KANTİN İŞLETMECİLİĞİ

Also Gıda için catering hizmetinin bir diğer parçası işyerlerinde cafe/kantin, yemekhane işletmeciliğidir.

Bu hizmetimizle işyerlerinde mevsimine uygun sürekli sıcak ve soğuk taze yiyecek ve içeceklerin sunulduğu dinlenme mekanları yaratıyoruz.