Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Tadım Yemek & Catering
Tadım Yemek & Catering

Kayseri / Kocasinan

Kemal Usta Yemek Hizmetleri
Kemal Usta Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Acıktım Yemek Hizmetleri
Acıktım Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Korkmaz Yemek Hizmetleri
Korkmaz Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Kalbim Yemek
Kalbim Yemek

Kayseri / Kocasinan

Osmanlının Tadı
Osmanlının Tadı

Kayseri / Melikgazi

Doğan Yemek Hizmetleri
Doğan Yemek Hizmetleri

Kayseri / Melikgazi

Öz Doyum Yemek
Öz Doyum Yemek

Kayseri / Melikgazi

Başak Grup
Başak Grup

Kayseri / Melikgazi

İdeal Organizasyon Event
İdeal Organizasyon Event

Kayseri / Melikgazi

Şato Yemek
Şato Yemek

Kayseri / Melikgazi

Gülaş Yemek & Catering
Gülaş Yemek & Catering

Kayseri / Melikgazi

Kemal Koçak Et Lokantası
Kemal Koçak Et Lokantası

Kayseri / Melikgazi

YUKARI MAH.SÜMBÜL SOK.NO:55 TALAS-KAYSERİ

ALPAK Yemek Üretim Tesisi olarak 2008’den bu yana sektörel deneyimimiz ile ilk günden günümüze kadar her gün değişmeyen ilke ve insanlara duyduğumuz saygıyla bütünsellik içerisinde hizmetinizde olmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz.


Amacımız, kaliteli bir yemeğin 5000 kişi kapasite ile hizmet sunduğumuz potansiyele her gün aynı titizlik içerisinde hazırlanışını ALPAK Yemek Üretim Tesisi’nin işleyiş tarzını, yapısını ve vizyonunu görselliğe taşıyarak sizlere yansıtmak ve duyulan güvenin boş olmadığını belirtmek adınadır.


Paket yemek, taşıma yemek, tencere yemek, catering ve tabldot yemek alanında hizmet veren firmamız, bünyesinde çalıştırdığı, marifetli, lezzet ustası aşçıları ve deneyimli dağıtım ekibi ile yemek konusunda hassas olduğunuz her konuyu dikkate alıyor, hizmetimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Mutlaka her zaman Gıda Mühendisimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. Çalıştığımız kişi ya da kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgili firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Yemekhanelerimizi yerinde görebilir, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Merkezi İstanbul´da olan firmamızın çalışma alanlarını ve çalışanlarını görmek ve denetlemek istediğinizde, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.


Çorbalar, ana yemekler, tatlılar, salatalar, içecek çeşitleri, kahvaltı çeşitleri, fastfood ve börek kategorilerinden oluşturduğumuz, çok sayıda yemek listeleri ile sizlerin damak tadına uyacak bir menüyü mutlaka oluşturuyoruz.

Taşıma Yemek Servisi


2013 yılında başlamış olduğumuz taşıma yemek hizmetine günden güne artan ilgi ve kalitemizle birlikte devam etmekteyiz. Yaptığımız işin bilincindeyiz.

Firma bünyenizde yemek hazırlama ya da üretimi yapılacak yeriniz yoksa taşıma yemek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde eksik olan araç gereciniz varsa tespit edilerek kaliteli servis sağlamaya çalışıyoruz.

Yemek üretim tesislerimizde gıda güvenliği ve sağlığına uygun, uzmanlarımız tarafından hazırladığımız menümüzü sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ürettiğimiz yemekleri thermobox kaplar ile ısısını kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

Sektöre girdiğimiz günden beri müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı hizmet verme anlayışımızdan ödün vermeden kendimizi geliştirerek  bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. Taşıma yemek hizmetini almaya başlamadan bir gün önce bizleri aramız yeterli. Sonrasında bize güvenin, en kaliteli ve hijyenik hizmeti kapınıza kadar getireceğiz, isterseniz servis de edeceğiz. 


Paket Yemek Hizmeti

Her catering şirketi tabldot yemek hizmetini personel sayısı fazla olan işyerlerine vermek ister. Çünkü sektörümüzde az sayıda personel çalıştıran işyerlerine hizmet vermek zarar gibi görülür.

Tüm bunlara karşın, yılların verdiği tecrübe ile buna bir çözüm bulduk ve paket yemek hizmeti vermeye başladık. Artık işyerinizdeki çalışan personel sayınız kaç olursa olsun, güzergahımız dahilinde olan her yere paket yemek servisi veriyoruz.


Yerinde Yemek Üretimi

İşyerinizin mutfağında hazırlanacak ve servis edilecek yemeğiniz, dileğinize ve bütçenize uygun olarak 3’lü, 4’lü, salata büfeli menü veya açık büfe şeklinde sunulmaktadır.

Yerinde Üretim

Size sağlayacağımız servis personeli ve yöneticilerimiz ile yemek işini profesyonel elden almaya başlayabilirsiniz. Sizin seçiminize göre ürettiğimiz yemekleri sizlerin mutfağında servis ediyoruz.

Kurumsal yemek hizmeti anlayışını ayağınıza kadar getiren ALPAK YEMEK  olarak yerinde üretim hizmetimizle değerli müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı hizmet vermeyi 1996 yılından bu yana sürdürmektedir.


Mutfağınızda, sizlerin gözü önünde istediğiniz yemekler üretilir ve uzman ekibimizle personellerinize servis edilir.


Mevlüt Yemekleri

Mevlüt gibi özel günlerinizde yemek yapmaya zamanınız yok veya çok sayıda davetli yüzünden o kadar yemeği nasıl yapacağız mı diyorsunuz? Bizimle bir gün önceden iletişime geçin, istediğiniz miktarda sıcak yemeği kapınıza getiriyoruz.

Talebiniz üzerine hazırlayacağımız mevlüt yemeğini thermoboxlar ile taşıyarak ısısını kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

  • Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü
  • Özel Kayseri Final Okulları
  • Özel Kayseri Final KPSS
  • Özel Kayseri Final Temel Lisesi