Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR

0276 231 11 17

0276 231 31 17

Fevzi Çamak Mahallesi 3. Okul Sokak No :30 Uşak,Merkez

Firmamız 27.08.2004 yılında Fevzi Çakmak Mahallesi 3.Okul Sokak No:30 adresinde toplu yemek sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluş yıllarında Uşak bölgesinde hizmet verirken bugün Türkiye genelinde günlük 18.000 kişiye yemek hizmeti vermekteyiz. Bugün itibariyle bünyemizde yaklaşık olarak 120 kişiye istihdam sağlamaktayız.

  • TAŞIMALI YEMEK

Tesisimizde özenle üretilen yemeklerimizi, siz değerli müşterilerimize termoboxlar içinde uygun özel araçlarla, istenilen adrese istenilen zamanda, arzu edilen servis şekli ile ulaştırmak ve tüketilmesini sağlamak firmamızın ana amacıdır.

  • YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

Fabrikalar,kamu kuruluşları,okullar,hastaneler v.s gibi yer ve konum olarak bu hizmeti almaya uygun olan firmalarda verilen yerinde üretim hizmetimizden, firmamızın mevcut tecrübeleri ile anlaşmalı olduğu firmalara %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

  • ÖZEL TOPLANTI

Düğün, sünnet, mevlüt, iftar, dernek, toplantı, özel davetler ve organizasyonlar için; İstenilen yada önerilen yemek menüleri ile istenilen noktaya taşıma yada yerinde üretim hizmetiyle üretimden servise tüm ihtiyaçlar karşılanarak gerekli tüm hizmetler verilmektedir..