Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
ALSO Catering
ALSO Catering

Edirne / Edirne Merkez

İlkem Yemek
İlkem Yemek

Edirne / Edirne Merkez

Onur Yemek
Onur Yemek

Edirne / Havsa

Tarçın Yemekçilik
Tarçın Yemekçilik

Edirne / Keşan

0284 214 26 16

Abdurrahman Mah. Talatpaşa Cad. No:75/B Edirne

Adres Catering, 2015 yılı itibariyle günlük 5000 davetliye istenilen her mekanda ala-carte düzende yemek servis edebilme kapasitesine sahiptir.    

Taşımalı yemek sistemi tabir edilen sistemle son yaptığımız 5000 kişilik Edirne belediyesi ramazan ayı şehir iftar yemeği ile test etmiş bulunmaktayız    

Tesislerimiz de HACCP ilkelerine uygun olarak üretim yapılmaktadır.    

- MİSYONUMUZ  

Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile sektör liderliği.    

- VİZYONUMUZ  

Gıda üretiminde kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği marka olmak.

- TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

İşyerinizde ve organizasyonlarınızda verimli alan ve zamanı etkin kullanım için size taşımalı yemek hizmeti öneriyoruz.    Bu durumda, depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz zaman ve alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz.    

Lalezar tesisleri içinde bulunan mutfaklarımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri sağlanmış vaziyette tek kullanımlık hijyenik kaplar da havası alınarak vakumlanmış vaziyette lezzetli ve tenceredeki sıcaklığını kaybetmeden ulaştırıyoruz.

- YERİNDE PİŞİRME HİZMETİ

İşyerinizinde bize ayırabileceğiniz yeterli mutfak ve depo alanınız var ise, yemeğinizi kendi tesisinizde de hazırlayıp servis edebiliriz. Mutfağınızın ve yemekhanenizin hem teknik anlamda hem de görsel anlamda kurumu, revizyonu için teknik ekibimiz de hizmetinizde olacaktır.    Teknik bakım onarım servisimiz mutfak ekipmanlarının periyodik bakımını üstlenecektir. Tüm detaylar bize, güven ve rahatlık duygusu ise size ait olacaktır.

- LUNCH BOX HİZMETİ

Dilerseniz yemek hizmetinizi  kumanya şeklinde hazırlanacak gıda ürünleri ile Şirketiniz veya Kurumların logolu ürünlerinin kullanılacağı box yada poşetlerde hazırlayıp sunabiliriz dilediğiniz seçenekleri dikkate alarak sunabiliriz.