Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Gurme Yemekçilik
Gurme Yemekçilik

Adana / Seyhan

Kapya Catering
Kapya Catering

Adana / Sarıçam

Besler Catering
Besler Catering

Adana / Yüreğir

Mercan Hazır Yemekçilik
Mercan Hazır Yemekçilik

Adana / Yüreğir

ARI Yemekçilik
ARI Yemekçilik

Adana / Yüreğir

Şekeröz Yemek
Şekeröz Yemek

Adana / Sarıçam

Şevik Yemekçilik
Şevik Yemekçilik

Adana / Sarıçam

Doğuş Catering
Doğuş Catering

Adana / Aladağ

Kervan Yemekçilik
Kervan Yemekçilik

Adana / Ceyhan

Baker Yemekçilik
Baker Yemekçilik

Adana / Seyhan

AS Yemekçilik
AS Yemekçilik

Adana / Seyhan

İŞTE YEMEK
İŞTE YEMEK

Adana / Seyhan

Kardelen Yemekçilik
Kardelen Yemekçilik

Adana / Seyhan

Esin-Ça Catering
Esin-Ça Catering

Adana / Seyhan

Liva Hazır Yemek
Liva Hazır Yemek

Adana / Seyhan

9. Sanat Catering
9. Sanat Catering

Adana / Seyhan

0322 429 39 20

Yeşiloba Mahallesi Atikop Toptancılar Sitesi No:10 D:BLOK NO 12 01100 Seyhan/Adana

Çağ atlayan Türkiye'de, sanayi ve endüstri alanında gelişmeler yaşanırken, pek çok alanda iş sahaları açılmaktaydı. İşyerleri çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını lokantalardan, restoranlardan, vs. karşılamaktayken, artan kapasite ile birlikte sağlık, kalite, zaman ve maliyet bakımından da sorunlar yaşanmaktaydı. "YEMEKTE LEZZET TAM HİZMET" sloganı ile bu sorunu ortadan kaldırarak, gıda sektöründe yeni bir alan kazandıran AYS fabrikalara, şantiyelere, ve piyasanın önde gelen büyük işyerlerine yemek hizmeti vermeye başlamıştır.

2001 yılında hitap edilen kitle kapasitenin üzerine çıkınca, taşeronluğa yönelip, işyerlerinin kendi yerlerinde mutfak kurarak veya devralarak, yemek üretim ve sunum hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Özel sektörde, büyük projelerin kurulma aşamasında taşeron firma olarak görev almış, projelerin başlangıcından bitme safhasına kadar her alanda yemek hizmetlerini sürdürmüştür.

Bizim için müşterilerimizin kalbine giden yol midelerinden geçmektedir. Onların yemek ihtiyaçlarını en mükemmel ve leziz bir tatla gidermek birinci işimizdir. Yemek hizmetinin değeri yalnızca ürün kalitesi, temizliği ve bunun gibi şartlarla sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra "lezzet", "tat" gibi unsurlar hep ön plandadır. AYS olarak yıllardır müşteri memnuniyeti için, daha lezzetli, daha keyifli yemekler ürettik. En üst kademedeki yöneticiden en alttaki çalışanımıza kadar herkes, aynı hedefe kilitlendik: Müşteri mutluluğu, hep aynı sözü işittik: "Elinize sağlık,çok güzel olmuş."

Yeni milenyumu yaşadığımız şu günlerde; çağdaş yönetim organizasyonu; yenilikçi vizyon ve liderlik misyonuyla sektörünün parlayan yıldızıdır. 

Gıda sektörü; mideye ve insan sağlığına hitap edildiği için çok hassas ve riski fazla olan meslek dalıdır. Bu itibarla önce "İNSAN" kavramına değer veren ve dolayısıyla belirli KALORİ DEĞERLERİ çerçevesinde üretim yaparak "İNSAN SAĞLIĞI" ve "DENGELİ BESLENMESİNİ" hedef alan kuruluşumuz; Gıda Mühendisi tarafından her gün denetlenmekte ve üretimin her aşamasında kontrollerini gerçekleştirmektedir.

2000’li yıllardaki artan rekabet, beklentileri kaliteyle orantılı yükselen talep noktalarının değişimine cevaben; AYS "Yemek üretim ve hizmeti" uzmanlığından beklentilerinize uygun etkili bir sonuç almanız için; Yemekler, kaliteli ve sağlıklı besinlerin temini ile besin değerini kaybetmeden, pişirme teknolojisinin kurallarına uygun hazırlanmakta olup, her birim aşamasında hijyenik üretim ve servisin meydana getirilmesinde özenli, sürekli bilimsel eğitim alan, toplu yemek üretimi ve servisinde uzmanlaşmış, kadrosuyla çalışmaktadır. AYS müşteriye odaklanmış, ve daima onun beklentilerini sağlıklı ve dengeli beslenme bilinciyle yanıtlamaya hazırdır.

5 yıllık tecrübesiyle yemek sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, müşteri memnuniyetinin arttırılabilmesi için klasik anlamda hizmet vermenin yeterli olmadığının bilincindedir. Bu bilinçle temel amacımız:"Kaliteyi her zaman ön planda tutarak , müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek ve müşteri memnun olsa dahi ona daima daha iyisini vermeye çalışmaktır. "Adananın en iyi yemek fabrikasından biri olmayı hedefleyen AYS müşterileriyle uzun vadede birlikte olmak amacıyla , iyi yetişmiş elemanları ve deneyimli aşçıları vasıtasıyla insan sağlığına ve beslenme kurallarına azami özen göstererek , hijyenik ortamlarda standartlara uygun, sağlıklı , lezzetli , kaliteli yemekler sunmayı kendine hedef haline getirmiştir.

Başarılarımızın temelinde bütün çalışanlarımızın şirketi bir aile gibi görmelerini sağlamak ve daha fazla sorumluluk üstlenerek etkin katılımlarının sağlanması yatmaktadır. Bu bakımdan "toplam kalite" anlayışı doğrultusunda ürün / hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek çalışanlarımız , tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında sevgi ve güvene dayalı ilişkilerin kurulması temel hedefimizdir.VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini , beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
 • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz
 • Topluma , doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
 • En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız. 
 • Etkin ekip çalışmasına inanırız.
 • Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.
 • Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan "istek" enerjisine inanırız ve bunu sağlarız.
 • Firmamızda çalışan herkesin "kendi işinin lideri" olduğuna inanırız.
 • AYS ortaya koyduğu mükemmel örneğin diğer firmaların gelişmesinde büyük katkısı olacağına inanırız.


VİZYONUMUZ

"ADANANIN EN İYİ YEMEK FABRİKASI OLMAK"


MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz ,çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle 

 • Müşterilerimize,
 • Çalışanlarımıza,
 • Topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.İLKEMİZ

Sizlere en ucuz fiyata en sağlıklı , en lezzetli, en güzel yemekler tattırmak...Bu ilkemizden kuruluşumuzdan beri hiç vazgeçmedik, bunu sizlere de kanıtlamak isteriz.

AYS, anaokulundan üniversiteye kadar bütün öğretim kurumlarında öğrencilerin yaşlarına göre sağlıklı, lezzetli, eğlenceli yemek ve hizmetler sunar.


 • İŞ YERLERİNİZDE
 • FABRİKALARINIZDA
 • OKULUNUZDA
 • ŞANTİYENİZDE
 • HASTANENİZDE 
 • DÜĞÜNLERİNİZDE
 • CENAZELERİNİZDE
 • MEVLÜT YEMEKLERİNİZDE