Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çağ Yemek
Çağ Yemek

Sakarya / Arifiye

Aytaş Yemek
Aytaş Yemek

Sakarya / Arifiye

Adalezzet Yemekçilik
Adalezzet Yemekçilik

Sakarya / Arifiye

Şeker Afyon Yemek
Şeker Afyon Yemek

Sakarya / Erenler

Elit Yemek
Elit Yemek

Sakarya / Erenler

As Yemek Organizasyon
As Yemek Organizasyon

Sakarya / Erenler

Ziyafet Yemek
Ziyafet Yemek

Sakarya / Erenler

Adaseç Yemek
Adaseç Yemek

Sakarya / Erenler

Tek Yıldız Yemekçilik
Tek Yıldız Yemekçilik

Sakarya / Erenler

Er Akkayalar Yemek
Er Akkayalar Yemek

Sakarya / Geyve

Kupa Yemek
Kupa Yemek

Sakarya / Hendek

Osmanoğlu Yemek
Osmanoğlu Yemek

Sakarya / Hendek

Pamukova Lezzet Yemek
Pamukova Lezzet Yemek

Sakarya / Pamukova

Gülümse Yemek
Gülümse Yemek

Sakarya / Sapanca

0264 276 03 33 - 0549 561 00 54

0264 378 00 44

Güney Mobilyacılar San. Sit. 1282. Sk. No: 1 Erenler / SAKARYA

Ada Nehir Yemek, yılların tecrübesini yemek sektöründe sizlerin hizmetine sunuyor.

Sağlamış olduğu hizmet alanları ile daima müşteri memnuniyeti sağlamakta ve tavsiye edilmekte olan firmamız, her zaman daha iyiyi hedeflemektedir.

Ada Nehir Yemek olarak sağladığımız hizmetler;

- Şirket Yemekleri

- Düğün, Sünnet Yemekleri

- Parti Yemekleri

- Açılış Yemekleri- Piknik Yemekleri

- İFTAR YEMEKLERİ

Firmamız toplu iftar yemek organizasyonları için gerekli olan yemek menülerini sizler için sorunsuz bir şekilde hazırlamaktadır. Sizler sadece firmamıza gelerek isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.

- KOKTEYL ORGANİZASYONLARI

Kokteyl organizasyonları özen gerektiren ve kusursuz olması gereken bir hizmet olmaktadır. Biz Ada Nehir Yemek olarak bu hizmeti en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırlamaktayız. Sizlerde firmamıza gerek isteklerini ve arzularını belirtiniz ve gerisiniz bize bırakınız. Biz sizlere için yemekten masa süslemesine kadar her ayrıntıyı hazırlayacağız.

- AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Ada Nehir Yemek faaliyete girmiş olduğu günlerden bu yan en iyi açılış organizasyonlarına imza atmış ve atmaya devam edecektir.

Açılış organizasyonlarında balon süslemeleri, catering hizmeti, eğlenceli ürün dağıtımları gibi birçok aktiviteyi gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde unutulmayan ve şık açılışlara imza atmak istiyorsanız bizleri arayarak veya firmamıza gelerek müşteri temsilcilerimiz ile konuşmanız yeterlidir gerisini görevlilerimize bırakınız...

- CEMİYET YEMEKLERİ

Ada Nehir Yemek olarak her türlü cemiyet yemekleri sorunsuz bir şekilde hazırlamaktayız. Cemiyet yemek menüsünü sizlerin istekleri doğrultusunda belirleyerek en kaliteli malzemelerden üretmekteyiz. Sizlerin tek yapması gereken firmamıza gelerek ayrıntılar konuşmanız.

- PİKNİK ORGANİZASYONLARI

Ada Nehir Yemek olarak sizlere sunmuş olduğumuz en güzel piknik organizasyonları ile unutulmayan anılara ve günlere sahip olabileceksiniz. Bu organizasyonda sizlere en lezzetli yemekleri sunmaktayız. Yemek menüsünü ister bizimle belirleyebilirsiniz isterseniz de kendi belirlediğiniz menüyü bize söyleyebilirsiniz.

- CATERING HİZMETLERİ

Ada Nehir Yemek olarak Sakarya’da catering hizmetini vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde organizasyonlarınız sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek ve konularınıza unutulmayan anlat yaşatabileceksiniz. Bu organizasyonda yapılan yemekler kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

- BARBEKÜ PARTİLERİ

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bir diğer organizasyon hizmet barbekü partileridir. Bu partide gerekli olan tüm ihtiyaçlar firmamızda bulunan çalışanlarımız tarafında yapılmaktadır. Sizler sadece konuklarınızla ilgileneceksiniz, gerisini biz sizler için hazırlayacağız.

- KONFERANS ORGANİZASYONLARI

Düzenlemiş olduğunuz konferans organizasyonları için gerekli olan tüm yemek ve catering hizmetini sizler için hazırlamaktayız. Zengin menü seçeneklerimizi sayende konferans sonrası lezzetli yemekler yiyebileceksiniz.

- PARTİ ORGANİZASYONLARI

Ada Nehir Yemek olarak her türlü parti organizasyonları için gerekli olan yemek ve yemek menülerini hazırlamaktayız. İçecekten yemeklere kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Fiyatlarımız uygun için bütçenize hiçbir zarar vermeyecektir.

- ŞİRKET YEMEKLERİ

Ada Nehir Yemek, şirketler ve kurumlar için günlük yemek hizmeti sağlamakta ve özel günler için organizasyon menüler düzenlemektedir.

Birbirinden farklı menü çeşitleri ve lezzetli aperatifler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yemeklerimiz hijyenik ortamlarda kaliteli malzemeler ile hazırlanmakta ve sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

- DÜĞÜN, SÜNNET YEMEKLERİ 

Düğün, sünnet gibi cemiyet organizasyonlarında yemek hizmeti sağlamaktayız.

Ada Nehir Yemek, deneyimli aşçıları ile lezzetli tatlar ortaya çıkarmakta ve konuklarınızın memnuniyetini sağlamaktadır. Onlarca kişiye yeterli sayıda yemek hazırlayan şirketimiz daima hizmetinizde olup ekonomik kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde cemiyet organizasyonlarında lezzetli yemeklere sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

- PİKNİK YEMEKLERİ

Günün stresinden uzaklaşmak ve doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin tercihi olan piknik organizasyonları, zahmetsiz olarak karşınızda...

Piknik organizasyonlarında yemek ve servis imkanı sağlayan firmamız, sizlere kolaylık sağlamakta ve yemek derdini ortadan kaldırmaktadır. Zamanında ve sıcak olarak sizlere sunulan yemek, aperatif ve tatlı çeşitleri kaliteli malzemeler ile hazırlanacaktır.


Bu firmadan teklif al Bu firmaya mesaj gönder
Hizmet Türleri
Hizmet verdiği Şehirler