Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çelikler Catering
Çelikler Catering

Diyarbakır / Bağlar

Avrasya Yemek Fabrikası
Avrasya Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Ergani

Amed Yemek Fabrikası
Amed Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Kayapınar

Satar Yemek Fabrikası
Satar Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Kayapınar

Acar Yemek Fabrikası
Acar Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Yenişehir

M.A.K Yemek Fabrikası
M.A.K Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Yenişehir

0412 252 29 11

0412 252 63 11

Gıda Toptancılar Sitesi G Blok No: 6-A Bağlar DİYARBAKIR/Türkiye

ACB Yemek Üretim tesisleri Diyarbakır da kurulmuş olup, toplu yemek sektöründe yerini almıştır. Toplu yemek sektöründe hijyen kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak özen göstermektedir. Hazır yemekte lezzet, kalite ve sağlığın önemini bilenler için hijyenik yemek sunumu ve alanında tecrübeli profesyonel kadrosuyla tüm müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir.

Hijyen, lezzet, kalite ve hizmet anlayışında değişmeyen çizgisiyle sektöründe sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek büyümeyi sürdürmektedir. Diyarbakır ve çevresine gelen yemek talep ve ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini daima ön planda bulunduran ACB Yemek sektördeki geçmiş yılların tecrübesi, kalitesi, bünyesinde gerçekleştirdiği yenilikleri ve gelişmeleriyle hizmetinizde olmanın gururunu taşımaktadır.

Kurulduğu günden bugüne hizmet anlayışı ve kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insanımıza duyduğumuz saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir.

Taşımalı Yemek

ACB Yemek, üretim merkezi profesyonel, uzman ve deneyimli ekibi tarafından ürettiği enfes yemekleri, koku ve görünümü bozmayan, bakteri gelişimini önleyen ve ısıyı koruyan termoboxlar içerisinde, izolasyonlu özel araç filosu ile zamanında, pratik ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine ulaştırır. ACB Yemek, Hammadde tedariğinden, üretimin her aşamasına kadar olan süreçlerde kalite ve hijyene dikkat etmektedir.

Yerinde Üretim

ACB Yemek, gerekli fiziki koşullara sahip kamusal ve özel tüm kurumlara ve Türkiye'nin her noktasına, 'mutfak kurma' yöntemi ile hizmet götürmektedir. ACB Yemek; kurumların kendi mutfağında, uzman aşçıları, servis elemanları, profesyonel ekibi ve donanımlı ekipmanı ile üretim yapmaktadır.


Organizasyon

ACB Yemek, Bugün ulaştığı 20.000 detlik günlük üretimi ve konusunda deneyeimli çalışanları ile her türlü organızasyonu yapabilecek güçtedir. ACB Yemek, düğün, gezi, piknik, iftar vs organızasyonları başarılı bir şekilde yapmaktadır. ACB Yemek, Hammadde tedariğinden, üretimin her aşamasına kadar olan süreçlerde kalite ve hijyene dikkat etmektedir. Yılların tecrübesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti politikası ile toplu yemek sektöründe tercih edilir bir marka haline gelmiştir.