Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çelikler Catering
Çelikler Catering

Diyarbakır / Bağlar

ACB Catering
ACB Catering

Diyarbakır / Bağlar

Avrasya Yemek Fabrikası
Avrasya Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Ergani

Amed Yemek Fabrikası
Amed Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Kayapınar

Satar Yemek Fabrikası
Satar Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Kayapınar

M.A.K Yemek Fabrikası
M.A.K Yemek Fabrikası

Diyarbakır / Yenişehir

0412 226 60 90 - 0535 605 64 50

Şehitlik Mahallesi, Istasyon Cd,Eski Hal. No: 3/28 21010 Yenişehir / Diyarbakır

Diyarbakır Merkezde 2010 yılında açtığımız ACAR Yemek Salonu ile tabldot usulü yemek veren öncü firmalardan biri olduk.Bir aile işletmesi olarak kısa sürede sektörde tercih edilen firmalar arasında yer aldıktan sonra,gelen talepler üzerine ACAR Yemek Fabrikasını faaliyete geçirdik ve toplu yemek hizmeti de vermeye başladık.
Evinizdeki Lezzet Tadında sloganımızla yemek salonumuzda her gün ev yemeği tadında 30 çeşit yemek çıkarırken, yemek fabrikamızda da toplu yemek hizmeti kapasitemizi her geçen gün arttırdık. Günlük 2.000 kişi kapasiteli yemek fabrikamızla Diyarbakır İlinin yanı sıra yakın ilçelerde personel sayısı fazla olan fabrika ve firmaların personel yemeği ihtiyacını karşılıyoruz.Yerinde yemek üretimi ve taşımalı yemek üretiminde hizmet veren ACAR Yemek Fabrikası olarak, kalite ve lezzetten ödün vermeden,hijyenik üretim ilkesiyle talepleri deneyimli kadromuzla sorunsuz bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

TABLDOT YEMEK

Tabldot yemek hizmeti, firma tarafından belirlenmiş belirli ve seçmesiz yemeklerin çalışanlarına sunulduğu bir hizmettir. Tabildot Fransızcadan gelen misafir sofrası anlamında restoran teminolojisidir. Seçmesiz yemek olarak da bilinir.

ACAR Yemek Fabrikası, tamamen hijyenik ortamda, sağlık şartlarına ve günlük kalori değerlerine uygun olarak, gıda mühendisimiz denetiminde üretilen zengin ve özel menüleri ile üretilen tabldot yemek çeşitlerimiz ile hizmetinizdedir.


MEVLÜT YEMEKLERİ

Mevlüt gibi özel günlerinizde yemek yapmaya zamanınız yok veya çok sayıda davetli yüzünden o kadar yemeği nasıl yapacağız mı diyorsunuz? Yemek işini profosyonel ellere teslim edin. ACAR Yemek Fabrikası 10 yıllık sektör deneyimi ve uzman kadrosu ile mevlüt yemekleriyle de hizmetinizde. Hijyenik ortamda kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan mevlüt yemeğini, thermobox ile taşıyarak ısısını kaybetmeden güvenli bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.


TAŞIMA YEMEK SERVİSİ

2010 yılında başlamış olduğumuz taşıma yemek hizmetine günden güne artan ilgi ve kalitemizle birlikte devam etmekteyiz. Yaptığımız işin bilincindeyiz.Firmanız bünyesinde yemek hazırlama ya da üretimi yapılacak yeriniz yoksa taşıma yemek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Yemek üretim tesislerimizde gıda güvenliği ve sağlığına uygun, uzmanlarımız tarafından hazırladığımız menümüzü sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ürettiğimiz yemekleri thermobox kaplar ile ısısını kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

Sektöre girdiğimiz günden beri müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı hizmet verme anlayışımızdan ödün vermeden kendimizi geliştirerek  bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. Taşıma yemek hizmetini almaya başlamadan bir gün önce bizleri aramız yeterli. Sonrasında bize güvenin, en kaliteli ve hijyenik hizmeti kapınıza kadar getireceğiz, isterseniz servis de edeceğiz.


CENAZE YEMEKLERİ

ACAR Yemek Fabrikası olarak cenaze gibi zor ve acılı günlerinizde de sizlere verdiğimiz yemek hizmeti ile daima yanınızdayız.Sizlerin acınıza, verdiğimiz hizmetle az da olsa destek olmak arzusundayız. Bu zor günlerinizde yemek hizmetiniz için bizi 24 saat arayıp talepte bulunmanız yeterlidir. Cenaze yemeğiniz istediğiniz saat ve yerde sıcak ve hijyenik bir şekilde hazır olacaktır. İstenildiğinde servis elemanlarımız ile yemeğin dağıtımı da gerçekleştirilebilir.


DÜĞÜN & NİŞAN YEMEKLERİ

Düğün & Nişan yemeği konusunda kendimizi geliştirerek, hayatınızdaki en özel ama en telaşlı günlerden biri olan düğünlerde de sizlere yemek hizmeti vermeye başladık.Bu kadar düğün koşuşturmacasının arasında bir de Düğün & Nişan yemeğiyle uğraşmak istemiyoruz diyenlerdenseniz, doğru yerdesiniz demektir. Düğün yemekleri konusunda yılların verdiği deneyimle, birlikte hazırlayacağımız menümüz, konuklarınızı memnun edecektir.Yıllardan beri müşterilerine kaliteli ve sağlıklı yemek hizmeti sunan Samanyolu Yemek, mutluluğunuza mutluluk katmaya devam ediyor. Bu özel ve güzel gününüzde sizleri ve misafirlerinizi memnun etmek bizim işimiz.